Cumhurbaşkanı Gül ve eşi misafirlerle tek tek tokalaştı

Cumhurbaşkanı Gül ve eşi misafirlerle tek tek tokalaştı.15493
  • Giriş : 30.10.2007 / 23:24:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 01:51:47

Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, Büyük Şeref Salonu'nun kapısında misafirlerle tek tek tokalaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde dün devlet protokolü için verdiği resepsiyonun ardından bu akşam Çankaya Köşkü'nde sivil toplum örgütü temsilcileri, iş adamları, sanatçılar, sporcular ve gazetecilerden oluşan davetliler için resepsiyon verdi.
Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrünnisa Gül'ün Büyük Şeref Salonu'nun kapısında tek tek tokalaşarak karşıladığı davetliler arasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Köksal Toptan ve eşi, çok sayıda bakan ve milletvekili de yer aldı. Resepsiyona, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet bakanları Mehmet Aydın, Kürşat Tüzmen, Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan eşleriyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler eşsiz katıldı.

 

Resepsiyonda, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi, THY Genel Müdür Temel Kotil, çok sayıda milletvekili ve eşleri de hazır bulundu. Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda, aralarında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ATO Başkanı Sinan Aygün, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, Türk-İş Genel Başkanı Salih Kılıç, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar ve TESUD Başkanı Rıza Küçükoğlu'nun da bulunduğu çok sayıda sivil toplum örgütünün temsilcileri de yer aldı.

Aralarında, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hilmi Bengi, TRT Genel Müdür Vekili Ali Güney, Ahmet Altan, Ardan Zentürk, Enis Berberoğlu, Fikret Bila, Nazlı Ilıcak, Ertuğrul Özkök, Nuri Çolakoğlu, Doğan Hızlan, Murat Yetkin, Fehmi Koru, Mustafa Balbay, Cengiz Çandar, İlnur Çevik, Sedat Ergin'in de bulunduğu çok sayıda medya temsilcisi ile Neşet Ertaş, Mustafa Erdoğan ve eşi Gülben Ergen, Muazzez Ersoy, Özdemir Erdoğan, Tekin Akmansoy, Kıraç, Osman Sınav, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin, Semih Sergen, Ezel Akay, Yavuz Bingöl'ün de aralarında bulunduğu sanat camiasından isimler de resepsiyona katıldı.

İş adamlarından Erdoğan Demirören, Ahmet Nazif Zorlu ve Ferit Şahenk'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ismin Çankaya Köşkü'ndeki resepsiyonda yer aldığı görüldü. Topkapı Sarayı Müdürü Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Baskın Oran'ın da aralarında bulunduğu akademisyenler de resepsiyonda hazır bulundu.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ile salona gelen bayan milli voleybol takımı oyuncuları, bazı milli basketbolcular, zihinsel engelliler olimpiyatlarında dereceye giren bazı sporcular ve milli atlet Elvan Abeylegesse de resepsiyona katılan sporcular arasında yer aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve aralarında Hakan Şükür, Mehmet Aurelio ve Tümer Metin'in de aralarında bulunduğu milli futbolcular da resepsiyona katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious