Cumhurbaşkanı meclisten çıkacak

  • Giriş : 14.08.2006 / 00:00:00

Adalet ve Kalkınma (AK) Partisi Hatay milletvekili Mehmet Soydan, Cumhurbaşkanını AK Parti hükümetinin seçeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İlçe teşkilat binasında düzenlenen kuruluş yıl dönümüne AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, Azganlık Belediye Başkanı Halil Demir, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Orhan Karasayar, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan kuruluş yıl dönümü kutlamalarında konuşan İskenderun İlçe Başkanı Orhan Karasayar partinin Türk siyasetine yalnızca yeni bir parti olarak değil, siyasi ahlak, erdem ve parti içi demokrasi anlayışıyla Türk siyasi hayatına yüksek değerler kattığını söyledi.

Milletvekili Mehmet Soydan ise, "Türkiye'nin dört bir tarafında bu gün AK Parti kuruluşunun beşinci yılını kutluyor. Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın öncülüğünde kurulan ve çok kısa bir süre içerisinde halkın teveccühü ile tek başına iktidar olan partimiz her geçen gün hızla büyümektedir. Bu meclis cumhurbaşkanını da seçecektir. Partimizi içerde ve dışarıda yıpratmaya çalışanlar asla amacına ulaşamayacaktır" dedi.

Yapılan konuşmaların ardında davetlilere AK Parti'nin beşinci kuruluş yıl dönümü pastası dağıtıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious