Cumhurbaşkanından eşli yemek

Cumhurbaşkanından eşli yemek.9211
  • Giriş : 11.12.2007 / 09:12:00

Eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gazetecileri eşleriyle ağırlayan Gül'ün bu özel yemeği, henüz Çankaya Köşkü'ne yerleşmedikleri için Dışişleri Konutu'nda gerçekleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Geçtiğimiz günlerde Halil İnalcık ve Talat Halman'a Çankaya Köşkü'nde öğle yemeği veren Gül, dün akşam da beş ünlü gazeteci ve eşleriyle birlikte akşam yemeği yedi.

Gül çifti, aile dostları olan Salih Memecan (Sabah Gazetesi karikarikatüristi) Nursuna Memecan (AKP milletvekili) çiftinin yanı sıra Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergun Babahan ve eşi Sunay Babahan ile bu gazetenin yazarı Emre Aköz ve eşi Nur Çintay'ı ağırladı.

Milliyet Gazetesi yazarı Hasan Cemal ve Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkanı olan eşi Ayşe Cemal ile Star Gazetesi Başyazarı Mehmet Altan ve eşi de Gül çiftinin konuğu oldu.

Cumhurbaşkanı Gül'ün, önümüzdeki dönemde gruplar halinde başka gazetecilerle de bu tür yemeklerde biraraya geleceği belirtildi. 10. Cumhurbaşkanı Sezer de resepsiyonlar dışında Köşk'teki özel davetlerinde bazı gazetecilerle biraraya geliyordu. Sezer'in özel davetliler listesi, İlhan Selçuk, Cüneyt Arcayürek, Mustafa Balbay, Melih Aşık ve Tuncay Özkan'la sınırlıydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious