Cumhurbaşkanlığının web sitesi yenilendi

Cumhurbaşkanlığının web sitesi yenilendi.18623
  • Giriş : 21.01.2009 / 11:40:00

Cumhurbaşkanlığı internet sitesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Ankara dışındaki programlarının takip edilebildiği bir bölüm eklendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cumhurbaşkanlığı internet sitesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Ankara dışındaki programlarının takip edilebildiği bir bölüm ve 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in bazı arşiv bilgileriyle zenginleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı'nın ''www.tccb.gov.tr'' internet adresine, ''Cumhurbaşkanımız Nerede?'', ''Mülakatlar'' ve ''Himaye Edilen Projeler'' başlıklı yeni bölümler ile 9. Cumhurbaşkanı Demirel ve 10. Cumhurbaşkanı Sezer dönemlerine ait arşiv bilgileri eklendi.

''Cumhurbaşkanımız Nerede?'' başlığı altında, Cumhurbaşkanı Gül'ün şimdiye kadar katıldığı resmi ziyaret, gezi ve organizasyonlar harita üzerinden takip edilebiliyor. Gül'ün Ankara dışında bulunduğu yerler Cumhurbaşkanlığı forsu ile işaretlendi. Bu işaretlerin üzerine tıklanması halinde ziyaret hakkında kısa metin bilgileriyle varsa video ve fotoğraflara ulaşılabiliyor.

Sitenin, ''Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'' bölümünde ise Gül'ün verdiği mülakatlarla, himayesindeki projelere ait bilgiler yer alıyor.

Cumhurbaşkanlığının internet sitesine 9. Cumhurbaşkanı Demirel ve 10. Cumhurbaşkanı Sezer dönemlerine ait bazı arşiv bilgileri de ilave edildi.

Sitede, Demirel ve Sezer'in programları, konuşmaları ve basın açıklamalarına da ayrı başlıklar altında ulaşılabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*