Cüneyt Arkın attan düştü

Cüneyt Arkın attan düştü.38728
  • Giriş : 05.06.2008 / 17:08:00

Ankara Kalesi Festivalleri'nde Cüneyt Arkın attan düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Altındağ Belediyesi'nce bu yıl 2'ncisi düzenlenen ‘Ankara Kalesi Festivalleri' bu yıl renkli görüntülerle başladı. Festivale Malkoçoğlu'nu canlandırmak için katılan Cüneyt Arkın, “Ben Malkoçoğlu'yum, bugün kaleyi fethetmeye geldim. Atıma binip kaleye çıkacağım” dedikten sonra atına binmek istedi.

Malkoçoğlu, atın huysuzluk yapması üzerine ilk denemesinde başarılı olamayıp düştü. Buna rağmen pes etmeyen Cüneyt Arkın, ikinci denemesinde de başarılı olamadı.

Bindiği at huysuzluk yaparak ‘Malkoçoğlu'nu üzerinden attı. Attan düşen Malkoçoğlu Cüneyt Arkın oldukça sinirlendi. Düşme sırasında sağ ayağını da inciten Arkın, ata binemeyince kaleye yürüyerek çıktı.

Festivalde ‘Fatih Sultan Mehmet', ‘Nasreddin Hoca', ‘Hacivat ile Karagöz' de temsil edildi. Fatih Sultan Mehmet'i tiyatro sanatçısı Ali Asar temsil ederken, padişahın cariyerlerini Rus mankenler canlandırdı.

Festivale Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak da katıldı. Bakan Özak, Cüneyt Arkın ile festival alanına kurulan çadırda kısa süreli sohbet etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious