Cüneyt Çakır: Dimdik ayaktayım

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig'de yarıda kalan Vestel Manisspor-Sakaryaspor maçının hakemi Cüneyt Çakır, ''Dimdik ayaktayım'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) Olimpiyat Meşalesi ödülünü alan Çakır, daha sonra yaptığı açıklamada, bir sporcunun çalışmalarının karşılığını almasının çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, ''Beni bu ödüle layık görenlere çok teşekkür ederim'' dedi.
Manisa'da, aldığı raporla ilgili bazı konuşmalar yapıldığını ifade eden Çakır, şöyle konuştu:
''Bu konuyla ilgili bazı şeyler duydum. Öncelikle Manisa Devlet Hastanesi'ndeki herkese teşekkür ediyorum. Doktorlarımız da dahil olmak üzere. Doktorlarımız benimle çok yakından ilgilendi. Kendilerine yanlış bir bilgi iletilmiş. Kesinlikle böyle bir açıklama yapmadım. Bizler, sahada maç yönetirken baskı altına girebiliyoruz, futbolcu arkadaşlarımız, taraftar baskısı altına girebiliyor, herhalde kendileri de o şehirde baskı altına girdiler. Aldığım raporda, basit bir müdahale olarak görülmüştü.
Ben de İstanbul'a geldim ve bir devlet hastanesinden 3 günlük bir rapor aldım, ama kendilerine, bana gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.'' Çakır, Avrupa Şampiyonası eleme grubundaki İsrail-Estonya maçında görev yapacağını hatırlatarak, ''İsrail maçına çıkacağım, dimdik ayaktayım. 28 Mart'ta ben ve yardımcı hakemlerim, oradaki müsabakada ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu ödül, o karşılaşma öncesinde çok büyük bir moral oldu'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious