Çünkü biz çalışıyoruz!

  • Giriş : 23.04.2007 / 00:00:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 15:31:26

‘Sevindi, Zaman’dan ayrıldı’ haberimize büyük ilgi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nevval Sevindi’nin Zaman Gazetesinden ayrıldığı yönündeki özel haberimiz ülke basınında geniş yer buldu.

Dün gece girilen haberimizin ardından Ekrem Dumanlı da bugünkü köşe yazısının sonuna dipnot düşerek; “Nevval Sevindi yıllardır bu gazetede yazıyor. O, Zaman’da yazmaya, Zaman okuru da onu burada görmeye çok alışmıştı. Hoş bir yazı serüveni böyle yaşandı. Ancak Sevindi aktif siyasete atıldı. Yazılarında objektif, yorumlarında hakşinas olarak temayüz etmiş her yazar gibi o da aktif siyaset kararı nedeniyle yazılarına ara veriyor. O yüzden -şimdilik de olsa- Nevval Hanım’a güle güle diyor, başarılar diliyorum...” yazdı.

Kaynak belirtmeden haberi yayımlayan Aktifhaber.com dışındaki tüm haber siteleri haberimizi sıcağı sıcağına sitelerinden kaynak “Haberaktuel.com” yazarak servis ettiler.

Haber Aktüel’in gurur günlerinden birisi olmasına vesile olan bu özel çalışma bizim için bir ilk değil.

Daha önce BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’ndan tutunda, şarkıcı Çelik’le yaptığımız röportajlara kadar birçok özel çalışmalarımız ülke medyasında manşetten geniş yer bulmuştu.

Bugünkü haberimizde bunlardan birisiydi. Ancak altını çizerek önemle belirtmemiz gereken bir konu daha var ki, o da “Nevval Sevindi’nin sadece Haber Aktüel için yazı yazmayacağıdır.

Yazar Sevindi, her hür yazar gibi önümüzdeki günlerde her an, her yerde yine köşe yazarlığına başlayabilir.

Haber Aktüel, Nevval Sevindi’nin köşe yazılarının yayımlandığı mecralardan birisidir.

Ülkemiz medyasına derin teşekkürlerimizi sunarız. Aşağıda haberlerimizi yayınlayarak çalışmalarımıza destek veren internet medya kuruluşlarının adresleri sıralanmıştır.

Bakalım aynı “mertliği” yarın gazetelerde gösterebilecek mi?

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious