"Dağdan mı geldiniz, Diyarbakır'dan mı?"

  • Giriş : 19.05.2008 / 14:25:00

Demet Akalın'ın gafı Rixos Otel'de kendisini izlemeye gelenleri şoke etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bodrum'da , ünlü Pop Müzik Sanatçısı Demet Akalın, Rixos Otel'in ev sahipliğini yaptığı organizasyon ile konser verdi. Demet Akalın'ın seyircileri coşturmak için sarfettiği sözler ise, dinleyenlere 2. aysun kayacı vak'ası mı dedirtti. Dinleyicilerine " Dağdan mı geldiniz, Diyarbakır'dan mı?"deyince seyirciler neye uğradıklarını anlayamadılar.

Sanatçı, Bodrum'da iskeleden yürüyerek geçilen otele ait özel adada verdiği konserde hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı. Hareketli şarkılarla konserine başlayan sanatçı, slov şarkılara da yer verdiği konserinde dinleyenlerde şarkılara eşlik etti.

İlk şarkısının ardından "Herkes hoş geldi" diye sözlerine başlayan sanatçı gülümserken "Ne oldu soğuktan ağzınız diliniz tutulmuş olabilir de bari tempo falan alkış. Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı? Nerden geldiniz anlamadım yani. Moron moron bakıyorsunuz abi. İnsan bir tempo bir alkış bir şey yapar yani. Soğuk soğuk şurda şortla çıktık. Çok ruhsuz başladınız geceye" dedi. Sanatçı sözlerinin ardından hareketli şarkılarla devam ettiği konserinde dinleyenleri coşturdu.Mankean Aysun Kayacı da daha önce katıldığı bir televizyon programında benimoyum dağdaki çobanla bir olamaz deyince başta siyasiler olmak üzere toplumunf arklı kesimlerinden sert tepkiler almış ve Kayacı özür dilemişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious