Dağları 365 günde temizleyeceğiz

Dağları 365 günde temizleyeceğiz.9969
  • Giriş : 10.11.2008 / 09:42:00

Emekli Tümgeneral Pamukoğlu 365 gün içersinde dağları terör örgütünden temizleyeceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

HAK ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, İzmit'te Kocaeli İl Başkanlığı'nın açılışını yaptı. Pamukoğlu, açılışta yaptığı konuşmada iktidara geldiklerinde Türkiye'deki terörün kökünü kazıyacaklarını ve 365 gün içersinde dağları terör örgütünden temizleyeceklerini söyledi.

İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesi Kavanlar İş Merkezi'nde saat 13.00'da açılışı yapılan HEPAR Kocaeli İl Başkanlığı parti binası açılışına Genel Başkan Osman Pamukoğlu, Kocaeli İl Başkanlığı'na atanan avukat Ergin Gümüş, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Dağları 365 günde teröristlerden temizleyeceklerini söyleyen Osman Pamukoğlu, “Terörle ilgili ilk olarak dağları eşkiyalardan temizleyeceğiz. İkinci olarak kentlerde bulunan yardım ve yataklık yapanları bulacağız. Bu örgütün İmralı'da bulunanın dışında Kuzey Irak'ta yaşayan yönetim kadrosunun yerini tespit edip onları alacağız. Daha sonra da bunlara finansal destek ile moral verenlerle de diplomatik görüşeceğiz. Böylelikle bir yıl içersinde dağları temizleyeceğiz. Göreceksiniz” dedi.

Bir gazetecinin, başörtülülerin yemin törenine alınmamasıyla ilgili sorusu üzerine açıklama yapan Pamukoğlu, “Konuyu tam olarak bilmiyorum. Kaç gündür parti çalışmalarıyla ilgili koşuşturuyoruz. Ben Türkiye'de yıllarca bölük komutanlığı yaptım. Er Eğitim Merkezleri'nde bulundum. Törenlerde böyle birşey yoktu. Herkes geliyordu. Son birkaç yıldır siyasi bir istismarla çıktı bunlar. Bu da başka bir bölücülük. Milletin kültür dokusuyla oynuyorlar” dedi.

Halkın Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, açılışın ardından İstanbul'a gitmek için parti binasından ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*