Daha göreve başlayamadan vukuat

Daha göreve başlayamadan vukuat.8001
  • Giriş : 03.07.2009 / 21:48:00

İstanbul Emniyet Müdürü iken Osmaniye Valiliği görevine atanan Celalettin Cerrah, bugün görevine başlamak üzere uçakla geldiği Adana Havalimanı'nda bir yolcu yakınının isyanıyla karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya'dan Adana'ya gelecek olan yeğenini karşılamak için Adana Havalimanı'na gelen Mehmet Rıdvan Doğangül, kaçak taşımacılık yapılan bir minibüs ihbarı nedeniyle polisler tarafından aranmak istendi. Ehliyeti ve kimliği alınan Doğangül, polislere tepki gösterdi. Bu arada, Osmaniye Valiliği görevine atanan Celalettin Cerrah, THY'nin tarifeli uçağıyla Adana Havalimanı'na indikten sonra VIP'ten çıkış yaptı.

Bu sırada polislere tepkisini sürdüren Doğangül, Vali Cerrah' aracına doğru yürüyüp, "Sayın valim bu nasıl iş, polisler rahat bırakmıyor. Ben ne yaptım, gidin Cem Garipoğlu'nu bulun. Garipoğlu ne oldu" diyerek derdini anlatmaya çalıştı. Polislerden şahsa kaba davranmamalarını isteyen Cerrah ise "Sonra görüşürüz" diyerek aracına bindi.

Cerrah'ın korumaları ve polisler Doğangül'ü uzaklaştırmaya çalıştı. Polis ekipleri, tepkilerini sürdüren Doğangül'ü hava limanının gelen yolcu bölümüne götürdükten sonra serbest bıraktı. Bu arada, Celalettin Cerrah, Cuma namazı kılmak için havalimanından ayrılırken basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, İstanbul'da 6,5 yıl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunduğunu bundan sonra Osmaniye'de vali olarak vatana hizmet edeceğini söyledi.

Öte yandan, Cerrah'ın Gözde adlı kızı, kafeste getirdiği Sibirya Kurdu cinsi köpeğine su içirmeye çalıştı. Ancak demir kafesten dolayı su içirilemeyen köpek, bir minibüsle Osmaniye'ye götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*