Daire fiyatına LCD televizyon

Daire fiyatına LCD televizyon.11416
  • Giriş : 29.02.2008 / 18:44:00

Samsung, 70 inç büyüklüğünde LED LCD televizyonu Türkiye'ye getirdi. Dünyanın en büyük ve ilk 70 inç ful HD teknolojisine sahip televizyonununun fiyatı ise İstanbul'da bir daire fiyatına.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Samsung Electronics, dünyanın ilk 70” FULL HD LED LCD televizyonunu Türk tüketicisiyle buluşturdu. Parlak “piano black” ve titanium krom ile kaplanan Samsung 70” Full-HD LED LCD TV, zarif ve sofistike bir tasarıma sahip.

Samsung bu modelde, iki adet gizli hoparlörü ve “rear woofer”ı ile zengin ses kalitesi sayesinde televizyon izlemekten fazlasını sunuyor. Üstün görüntü kalitesi sunan Samsung 70” Full HD LCD TV, CCFL (Geleneksel Soğuk Katot Florasan Lamba) ekran yerine, LED (Light-Emitting Diode) ekrana sahip olup, titremeleri ve gölgelemeleri yok ediyor.

Türkiye’de sadece 2 tane bulunan; büyüklüğü ve görüntü kalitesi ile kendine hayran bıraktıran televizyonun satış fiyatı 130 bin YTL.

Samsung Electronics

Samsung Electronics, 57 ülkedeki 128 bin çalışanı, 11 ülkedeki Ar-Ge merkezi ve yıllık 60 milyar ABD Doları’na ulaşan cirosuyla; yarı-iletken, telekomünikasyon, düz ekran ve dijital medya endüstrilerinin dünya liderlerinden biridir.

Samsung Electronics, 2001 yılından beri dünyanın en hızlı büyüyen markası unvanını elinde bulundurmaktadır. Ürün portföyünde buzdolabı, klima gibi ev aletleri; televizyon, DVD Player, monitör, sabit disk, yazıcı, dizüstü bilgisayar gibi dijital medya ürünleri; cep telefonu, faks gibi telekomünikasyon ürünleri; DRAM, SRAM, DDRAM, Alpha CPU gibi yarı-iletken ürünler yer alan Samsung Electronics’in İstanbul Ofisi 1984 yılında faaliyete geçmiştir.

Cep telefonu alanında küresel ikinciliğe sahip Samsung Electronics, Türkiye’de cep telefonunun yanında özellikle bilişim ve tüketici elektroniği alanlarındaki öncü ürünleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Daha ayrıntılı bilgi için www.samsung.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious