Dalmaz'a kumar baskını

  • Giriş : 28.03.2007 / 00:00:00

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri tarafından Dalmaz Center'a yapılan baskında 60 kişi gözaltına alınırken, 3 rulet masası ile çok sayıda oyun pulu ve kağıdına el konuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Baskın sırasında işletme yetkilileri görüntü almaya çalışan basın mensuplarına tepki gösterdi.

Edinilen bilgiye göre olay saat 23.30 sıralarında Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan Dalmaz Center'da meydana geldi. Kurtlar Vadisi dizisindeki kumarhane sahnelerinin çekildiği mekan olarak da bilinen ve daha önce defalarca baskın yapılan Dalmaz Center'da yine kumar oynatıldığı ihbarı alan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, belirlenen adrese gece geç saatlerde operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda aralarında kadınların da bulunduğu yaklaşık 60 kişi, gözaltına alındı. Baskın sırasında işletme yetkilileri görüntü almaya çalışan basın mensuplarına tepki gösterdi. Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Çok sayıda polisin katıldığı baskında 3 adet rulet masası ile çok sayıda oyun pulu ve kağıdı ele geçirildi.

17 Şubat'ta da Dalmaz Center'e polis kumar nedeniyle baskın düzenlemiş ve yine 3 rulet masasına el koymuştu. O baskının ardından sanıklar ifadelerinde kumar oynatmadıklarını rulet masası sattıklarını belirtmişlerdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious