Damada 6 adet çeyrek piyango bileti

Damada 6 adet çeyrek piyango bileti.12389
  • Giriş : 28.12.2008 / 20:54:00

Antalya'da evlenen turizmci Mustafa Kurga ile Burcu Talih'in düğününe katılan Güvenlik Mahallesi Muhtarı İsmail Akkaya, yeni evli çifte takı olarak Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı çekilişine ait 6 çeyrek bilet taktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeni evli çift, 25 Milyon YTL'nin çıkması halinde ise parayı eğitime harcamak istediklerini söyledi.

Antalya'nın Kemer ilçesinin tanınmış isimlerinden olan, Kurga ve Talih ailelerinin kızı ve oğlunun mutlu günlerinde geline 25 Milyon YTL'lik Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı çekilişine ait 6 çeyrek bilet taktı olarak takıldı. Kemer Limra Otel'de düzenlenen turizmci Mustafa Kurga ile Burcu Talih'in evlilik törenine Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, Antalya merkez Güvenlik Mahallesi Muhtarı İsmail Akaya ve davetliler katıldı. Başkan Hasan Şeker'in genç çiftlerin nikahını kıydığı düğün töreninde, Muhtarı İsmail Akaya
Mustafa Kurga ile Burcu Talih çiftine Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı çekilişine ait 6 çeyrek bileti takı olarak taktı.

Genç çift ise takılan Milli Piyango biletleri sonrası,"Bizim için çok ilginç oldu. 25 Milyon YTL'nin çıkması halinde ise parayı eğitime harcamak istiyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*