Damadını öldürdü, dünürünü yaraladı

  • Giriş : 03.11.2007 / 13:55:00

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bir kişi, tartıştığı damadını öldürdü, dünürünü yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, bir restoranda birlikte alkol olan Cemil T. (58) ve dünürü Hasan Çanak (54), daha sonra Çiftehavuzlar Mahallesi Şehit Teğmen Saim Tuna Sokak’ta oturan damadı Mustafa Ç.(26) ve kızı Emel Ç’nin (27) evine gitti.

Cemil T, evde kendilerini karşılayan kızıyla sohbet ettikleri sırada, yatak odasında uyuyan ve seslerini duyarak yanlarına gelen damadıyla tartışmaya başladı.

Alacak verecek meselesi nedeniyle bir süredir kavgalı oldukları öğrenilen Mustafa Ç. ile kayınpederi arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Cemil T, Mustafa Ç’yi boğazından, dünürü Hasan Ç’yi ise karnından bıçakla yaraladı.
Ağır yaralanan Mustafa Ç, kendi imkanlarıyla yürüyerek gitmeye çalıştığı evinin yakınındaki poliklinikliğin önünde yaşamını yitirdi. Hasan Ç. ise yakınları tarafından Bursa Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bu arada, binanın üst katında oturan ve gürültüyü duyarak alt kata inen Mustafa Ç’nin ağabeyi Mesut Ç, Cemil T’yi baltayla hafif yaraladı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, yaralı bulduğu zanlı Cemil T’yi Çekirge Devlet Hastanesine kaldırdı.

Eşinin öldürülmesine tanık olan Emel Ç’nin, polise verdiği ifadede, babası Cemil T. ve kayınpederinin aşırı alkollü halde eve geldiklerini söylediği öğrenildi.

Babasına ve kayınpederine kahve ikramında bulunduğunu, bu sırada yatak odasında uyuyan ve gürültüye uyanarak yanlarına gelen eşi Mustafa Ç’nin babasına, 'Evime neden geldin şerefsiz' diyerek küfrettiğini anlatan Emel Ç’nin, 'Eşim ve kayınpederim, babama sandalye ile vurdular. Evde birden kavga çıktı. Babam da kendisini savunurken eşimi ve kayınpederimi bıçakladı. Bu sırada üst katta oturan eşimin ağabeyi de sesleri duyarak eve geldi. Babama balta ile vurarak yaraladı' dediği bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious