Damat dehşet saçtı

  • Giriş : 27.09.2006 / 00:00:00

Konya’da cezaevinden yeni çıkan Mustafa Mermer, tartıştığı kayınpederi İbade Gültekin ile kayınbiraderi Hasan Hüseyin Gültekin’i tabancayla vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında Meram İlçesi Larende Caddesi Sobacılar Çarşısı önünde meydana geldi. İbade Gültekin, oğlu Hasan Hüseyin Gültekin’i yanına alarak, kızıyla sorunlar yaşayan ve boşanma sürecinde olduğu öğrenilen damadı Mustafa Mermer ile konuşmak için işyerine gitti. Kayınpederini yaraladığı gerekçesiyle girdiği cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen Mermer ile kayınpeder Gültekin arasında tartışma çıktı.

Tartışmaya Hasan Hüseyin Gültekin’in de katılması üzerine kavga çıktı. Kavgada ruhsatsız tabancasını çeken Mustafa Mermer, kayınpederi İbade Gültekin ile Hasan Hüseyin Gültekin’e kurşun yağdırdı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan baba-oğul, olay yerine vatandaşların çağırdığı ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

İbade Gültekin Konya Numune Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Boğaz ve kasığından yaralanan Hasan Hüseyin Gültekin’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Olayın ardından kaçmaya çalışan Mustafa Mermer, Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Gültekin’in yakınları hastanede sinir krizleri geçirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious