Daniel Alves mi geliyor?

Daniel Alves mi geliyor?.12357
  • Giriş : 28.03.2008 / 08:44:00
  • Güncelleme : 28.03.2008 / 09:36:20

Başkan Aziz Yıldırım'ın isteğiyle Ronaldo ile görüştüğünü de itiraf eden Roberto Carlos, şimdi de Sevilla'da forma giyen vatandaşı için devrede...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DiarioSport yazdı
“Başkanımız isterse, 90 milyon Euro verip Ronaldinho’yu bile alabilir...” İspanya’nın önde gelen gazetelerinden biri olan Marca, Roberto Carlos ile görüşmüş ve onun bu sözlerini 1. sayfasında manşetten vermişti. Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da büyük yankı uyandıran bu haber hâlâ konuşulmaya devam ederken, bir başka önemli İspanyol gazetesi DiarioSport da flaş bir habere imza attı: “Avrupa’nın en önemli kulüplerinden biri olmaya hazırlanan Fenerbahçe, Sevilla’nın Brezilyalı yıldızı Daniel Alves için bastırıyor...”

Sahibinden satılık!Haberde, 24 yaşındaki sağ kanat oyuncusu için yine Roberto Carlos’un devreye girdiği ve Carlos’un ‘çok yakın arkadaşı’ olan Alves’i ikna edebileceği belirtildi. Bu arada ‘sözleşme fesih parası’ 58 milyon Pound olan Ronaldinho’nun Barcelona’dan ayrılması da kesinlik kazandı. Chelsea’nin Barça’ya sadece 12 milyon Pound önerdiği ortaya çıktı. İstedikleri parayı hiç bir kulübün veremeyeceğini gözönüne alan Katalanlar’ın makul bir rakam karşılığında masaya oturmaya hazır olduğu vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious