Dansöz hat-trick yaptı

  • Giriş : 20.08.2006 / 00:00:00

3.5 saat süren konserinde onlarca dansözle sahneye çıkan Serdar Ortaç, yazın hit şarkısı 'Dansöz'ü de tam üç kez söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Seyirciler arasındaki dansözlerin zil sesleriyle başlayan ve yaklaşık 3.5 saat süren konser, dans ekibi, havai fişek ve ışık gösterileriyle tam bir açıkhava şölenine dönüştü.

Programına "Dansöz" adlı şarkısıyla başlayan ve 15 yıllık müzik hayatının en önemli gecesini yaşadığını söyleyen Ortaç, ilk şarkısının ardından "15 yıldan sonra hâlâ bunca kalabalığı toplayabiliyorsam ve böylesine alkış alabiliyorsam... Teşekkür etmek yerine sizleri alkışlamak istiyorum" diyerek seyircisini alkışladı. Ortaç'a konserin bir bölümünde Star TV'de ekrana gelen "Top Model Yarışması"nın finalistleri de eşlik etti. Genç kızlar sahneye göğüslerinde Serdar Ortaç yazan tişörtlerle çıktı.

Yoğun istek üzerine "Dansöz" adlı şarkısını üç kez söyleyen Ortaç, "Canıma Minnet" şarkısını söylerken de Açıkhava'nın ışıkları söndürüldü. Seyirciler, Ortaç'ın isteği üzerine şarkıya cep telefonlarını havaya kaldırıp ışıklarını yakarak eşlik etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious