Dansöz Zümre'nin başı dertte!

Dansöz Zümre'nin başı dertte!.4942
  • Giriş : 29.07.2007 / 13:29:00

Kokain maddesi kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan dansöz Zümre olarak tanınan Ayşe K. ile birlikte üç kişi İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

27 Temmuz 2007 tarihinde gözaltına alınan ve emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye getirilen Zümre suçlamaları kabul etmedi.

Edinilen bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri ihbar üzerine uyuşturucu satışı yaptığı iddia edilen bir şebekeyi takibe aldı. Polis, şebeke üyesi olduğu iddia edilen Mehmet İ. isimli kişiyi dansöz Zümre'nin menajeri Gülay Ç.'ye kokain satarken suçüstü yakaladı. İfadesi alınan Gülay Ç.'nin uyuşturucuyu Zümre için aldığını iddia etmesi üzerine polis Zümre'nin Beykoz'daki evine baskın düzenleyerek gözaltına aldı. Emniyetteki sorgulamanın ardından Zümre ve 100 gram kokain, 10 gram esrar ve 1 adet ruhsatsız tabancayla birlikte

Yakalanan üç kişi adliyeye sevk edildi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi girişinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan dansöz Zümre, evinde uyuşturucu bulunmadığını iddia etti. Zümre, iddiaları da yalanlayarak uyuşturucu kullanmadığını savundu.

Zümre ile birlikte gözaltına alınan diğer üç kişi de adleye girişinde yüzlerini kapatarak basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious