Dar ayakkabılara dikkat!

  • Giriş : 27.05.2006 / 00:00:00

20 yıldır tırnak hastalıklarını tedavi ettiği öne sürülen Ahmet Çiğil, dar ayakakabıların tırnak hastalıklarına yol açtığını ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ayak tırnaklarındaki hastalıkları üçret almadan tedavi ededen Çiğil, dar ayakkabıların ayaklarda mantar, tırnak batması gibi bir çok hastalığa davetiye çıkardığını belirtti. Çiğil, ayak sağlığı sıkmayan, hafif ayakkabı giyilmesi tavsiyesinde bulundu.

Bu konuda eğitimi almayan ilkokul mezunu Çiğil, günde ortalama 3-5 tırnak tedavi ediyor. Tırnak hastalıklarında farklı yöntem uyguladığını anlatan Çiğil, doktor tırnağı dahi kestiğini kaydetti.

Çiğil, ”Normal tedavi tırnağın çekilmesidir. Fakat ben çekmeden hastalıklı bölgeyi bıçakla keserek alıyorum. doktor tırnağı dahi kestim. İsim vermek istemiyorum. Ama geçmiş dönemlerde idarecilerimizinde tırnağını kestim.” şeklinde konuştu.


Kızının ayak tırnağının batması üzerine doktora götürdüğünü ve fayda görmediğini ifade eden Münevver Demirci, ”Bunun üzerine tedavi için Ahmet amcaya geldik. Tırnağı çekmeden batan kısmı bıçakla kesti. O günden sonra kızım tırnak sıkıntısı yaşamadı.” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious