Daum antrenmanı kuleden seyretti

Daum antrenmanı kuleden seyretti.11562
  • Giriş : 11.07.2009 / 12:54:00

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Christoph Daum çift kale maçı saha kenarındaki kulelerden seyretti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sezon öncesi ilk etap çalışmalarını Samandıra Kamp Merkezi'nde sürdüren Fenerbahçe, sabah yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Sakatlıkları bulunan Mehmet Topuz ve Özer Hurmacı tesislerde tedavi olurken, diğer futbolcular Alman teknik adam nezaretinde 1,5 saat süren bir idman yaptılar.

Daum, ısınma ve düz koşunun ardından oyuncularına taktik ağırlıklı çift kale maç yaptırdı. Teknik direktör Daum maç sırasında futbolcularını daha iyi görebilmek için saha kenarındaki kulelere çıktı. Alman teknik adam ayrıca Fenerbahçe Televizyonu'ndan bir kameramanı da yanına alıp çift kale maçı kayıt ettirdi.

Bu arada Daum as takım kadrosunda Gökhan Gönül, Önder, Bilica, Roberto Carlos, Kazım, Selçuk, Emre, Alex, Uğur ve Semih'e yer verdi. Kaleciler dönüşümlü olarak maça dahil edildi. Karşılaşma ise 5-1 as takımın üstünlüğü ile sona erdi. Golleri Kazım (3), Semih (2) ve Alex (1) atarken, yedek takımın golü Bekir'den geldi.

Bu arada dün yapılan antrenmanda yaşanan gerginlik nedeniyle Teknik Direktör Daum tarafından antrenman sahasından kovulan Colin Kazım ve Gökhan Gönül sabah yapılan antrenmanda yeralırken, yapılan çift kale maçta da aynı takımda oynadılar. Colin Kazım 3 gol atarak kendini gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*