''Daum Fenerbahçe'de!''

''Daum Fenerbahçe'de!''.14225
  • Giriş : 02.06.2009 / 10:04:00

Fenerbahçe'de ne olacağı merakla beklenen teknik direktörlük için Almanya'dan çarpıcı bir iddia ortaya atıldı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Daum ile ilişkileri çok iyi olan, Bild'in saygın muhabirlerinden Von Vim Vomland'ın haberine göre tecrübeli teknik adam, Köln ile sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti ve Fenerbahçe ile kesin olarak anlaştı. Haberde, Leverkusen'de oynayan Barnetta'nın da Fenerbahçe'ye gelebileceği belirtildi.

Bild, internet sitesinin giriş sayfasının manşetinden duyurduğu haberde Fenerbahçe ile Daum'un kesin olarak anlaştığını yazdı. Mallorca'da tatil yapan Daum'un burada cumartesi günü Ali Yıldırım ile görüştüğü ve yıllık 3.5 milyon Euro'luk teklifi kabul etitği belirtildi. Tarafların kesin olarak anlaştığı, Daum'un Köln ile sözleşmesini feshettiği de öne sürüldü. Daum, Köln'den yılda 2.4 milyon Euro alıyor ve bu ücretin içinden vergi de ödüyordu. Fenerbahçe'den yılda 3.5 milyon Euro alacak olan Alman hoca imza atarsa, oldukça karlı bir transfer yapmış olacak.

BARNETTA LİSTEDE!

Bild'in haberinde Leverkusen'de forma giyen Barnetta'nın da Fenerbahçe'nin listesine girdiği kaydedildi. Diğer yandan Galatasaray'ın da Daum'a teklif yaptığı ama devreye giren Fenerbahçe'nin bu tranferi bitirdiği belirtildi.

DAUM-KOCAMAN ORTAKLIĞI

Ayrıca Lig TV'nin haberine göre, Christoph Daum'u takımın başına getirmeye hazırlanan Fenerbahçe, Ankaraspor'dan ayrılan Aykut Kocaman'a Sportif Direktörlük teklifi götürdü. Aykut Kocaman'ın teklifi düşünmek için süre istediği belirtildi.

Ligtv

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*