Daum Fenerlileri kızdıracak

  • Giriş : 04.08.2007 / 17:23:00

Daum Süper Kupa finali için Fenerlileri kızdıracak yorumlar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

LİG TV'den Deniz Türker'in sorularını yanıtlayan Alman teknik adam "Her iki takımı da tanıyorum. Taraftarlar için heyecanlı bir maç olacak. Fenerbahçe oyunun kontrolünü elinde tutar ama Beşiktaş kazanır" dedi. Daum, "Hangi takımın kazanması gönlünüzden geçiyor" sorusuna ise politik bir şekilde "Birinci derecede Beşiktaş, ikinci derecede Fenerbahçe" açıklamasını yaptı.

Her iki takımın da Şampiyonlar Ligi'ne katılacağını inandığını belirten Daum röportaj sırasında ilginç bir açıklama yaptı. Röportaj sırasında yardımcısı Murat Kuş'un telefonun ısrarla çalması üzerine Daum "Aziz Yıldırım arıyor olabilir. O arıyorsa hemen aç" dedi. Daum bu sözü Beşiktaş'ı favori göstermesinin ardından söyledi.

Daum "Bireysel olarak oyuncuları karşılaştırırsanız Fenerbahçe çok üstün.. Eğer Fenerbahçe sabırlı ve sinirlerine hakim olarak oynarsa rakibini geçeceğini düşünüyorum.. Beşiktaş iyi bir takım kurdu.. Onlarda bu görevin üstesinden gelecektir diye düşünüyorum.. İki takımında Şampiyonlar Ligi’nde oynamalarını isterim ki bu Türk futbolu için ve Türkiye imajı için çok önemli" ifadesini kullandı.

Alex'in çok özel bir oyuncu olduğunu belirten Daum Lincoln'ün de G.Saray'a çok faydalı olacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious