Daum kimi alıp kimi gönderecek?

Daum kimi alıp kimi gönderecek?.12767
  • Giriş : 03.06.2009 / 23:41:00

Fenerbahçe ile anlaşan Daum'un takımdan gönderilmesini istediği yıldız futbolcu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe ile anlaşan Daum'un bugün Zürih'te Başkan Aziz Yıldırım ile biraraya gelip resmi sözleşme yapacağı öğrenildi. Alman çalıştırıcı, takımda kalması için sarı-lacivertli yönetimin 4 milyon euro önerdiği Lugano'nun da gönderilmesini istedi.

Başkan Aziz Yıldırım bugün Alman hoca ile Zürih'te biraraya gelecek ve sarı-lacivertli kulüp tecrübeli teknik adamla resmi sözleşme imzalayacak. Daum'la üç yıllık anlaşmanın yapılacağı ve yıllık 3.5 milyon euro verileceği bildirildi.

Bu arada yöneticilerin telefonla görüştükleri Daum'a takım hakkında bilgi verdikleri ve Lugano'nun kalması için yoğun çaba sarfettiklerini bildirdikleri ifade edildi.

Bırakın gitsin

Daum'un, “Ne kadar vereceksiniz” sorusuna yöneticilerden “4 milyon euroyu gözden çıkardık” yanıtı alması üzerine, “Ben defans oyuncusuna bu parayı verdirmem. Bırakın gitsin” dediği ve Uruguaylı futbolcunun biletini kestiği öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın bugünkü görüşmede Daum'la transfer politikasını da masaya yatıracağı belirtildi.

Medyadan kaçtı!

Christoph Daum'un Fenerbahçe ile anlaşması büyük yankı uyandırdı. Almanya ve İspanyol gazeteciler Daum'un Fenerbahçe ile anlaştığını duyar duymaz tecrübeli hocanın İspanya'daki evinin kapısına dayandı.
Bunun üzerine Daum'un medya mensuplarına görünmeden bir sütçü kamyonu ile evinden ayrıldığı ve ilk uçakla Zürih'e geldiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*