Daum Türkiye'ye 'teşekkür etti'

  • Giriş : 20.06.2006 / 00:00:00

Almanya'da devam eden 2006 Dünya Kupası'ndaki karşılaşmaları yorumlayan Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, Türk kamuoyuna duyurulması amacıyla Almanya'dan teşekkür mesajı gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Christoph Daum mesajında, şunları kaydetti:" Fenerbahçe ile çalıştığım 3 yıllık süre içinde başta Sayın başkan Aziz Yıldırım olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine, büyük Fenerbahçe camiası ve taraftarına, özveri ile çalışan futbolcularına, tüm teknik ve yardımcı kadroya, değerli spor kamuoyuna, Fenerbahçe çatısı altında toplanmış tüm çalışanlara bana verdikleri destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Fenerbahçe ile birlikte olduğum süreç içinde Fenerbahçe'nin faaliyet ve hedefleri doğrultusunda yapılan tüm transferler sayın başkanımız, yönetim kurulu ve benim bilgim dahilinde aynı dili konuşarak yapılmıştır.

3 yıldır birlikte yakaladığımız başarıların önümüzdeki dönemlerde artarak devam edeceğine inanıyor ve bunu tüm içtenliğimle temenni ediyorum.


Şu anda maçlarını yorumladığım 2006 Dünya Kupası'nda Türk Milli Takımı'nın eksikliğini fazlasıyla hissediyorum. Türk Futbolunun geleceği yetişmekte olan büyük yeteneklerin elinde olacaktır. Önümüzdeki yıllarda Türk Milli Takımı'nın layık olduğu yere geleceğine inanıyor ve istiyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious