Daum'lu Köln Semih'i istiyor

  • Giriş : 28.05.2008 / 11:29:00

Gol kralı Semih Şentürk’e Almanya’dan ciddi bir talip çıktı. Fener’in eski hocası Daum, yeniden Bundesliga’ya çıkardığı Köln’ü güçlendirmek için Süper Lig’in kralını transfer listesinin ilk sırasına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe’nin başında iki kez şampiyonluk yaşayan ve bu sezon da doğum yerinin takımı FC Köln’ü yeniden Almanya Birinci Ligi Bundesliga’ya çıkaran Teknik Direktör Daum, Sarı-Lacivertli oyuncuyu transfer etmek için düğmeye bastı.

Listesini yönetime verdi

KÖLN Yönetimi ile 14 saat süren bir görüşmeden sonra kalmak konusunda anlaşan Daum, kaliteli transfer yapma yetkisini de kopardı ve hazırladığı listeyi yöneticilere verdi. Kölner Stadt-Anzeiger Gazetesi, Alman hocanın ilk hedefinin Fenerbahçe’den öğrencisi olan Semih olduğunu yazdı.

Semih’ten yanıt bekliyor

DAUM’UN golcüye teklifi iletip yanıt beklediği bildirildi. Alman hocanın ayrıca Barcelonalı Gudjohnsen, Bayern Münihli Podolski ve Leverkusenli Haggui’yi istediği vurgulandı. Öte yandan Daum’un İspanya’nın Mayorka adasında bulunan evinin duvarına tehdit içeren yazılar yazıldığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious