Daum'un gelişi en çok onu sevindirdi

Daum'un gelişi en çok onu sevindirdi.13708
  • Giriş : 05.06.2009 / 18:34:00

Fenerbahçe'nin Alman teknik direktör Christoph Daum ile anlaşmaya varması en çok 'Bandırmalı Daum' olarak tanınan Erbil Kömür'ü sevindirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Fenerbahçe'nin Alman teknik direktör Christoph Daum ile anlaşmaya varması en çok 'Bandırmalı Daum' olarak tanınan ve Alman teknik direktöre benzerliğiyle dikkat çeken Erbil Kömür'ü sevindirdi.

Bandırma'da İDO İskelesi yanında Bandırmalı Daum'un Yeri isimli bir çay bahçesi işleten Erbil Kömür (49), teknik direktör Christoph Daum'a benzerliğiyle dikkat çekiyor. Fenerbahçe'nin teknik direktör Christoph Daum ile anlaşmaya varması 'Bandırmalı Daum' olarak tanınan Erbil Kömür'ü sevindirdi. Christoph Daum'a benzerliğiyle dikkat çeken Erbil Kömür, Christoph Daum Türkiye'de çalıştığı sırada çok sayıda televizyon programına katılmış ve gazetelere haber olmuştu.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na giderek maçtan önce sahaya inmiş ve tribünleri dolduran binlerce taraftar, kendisini Daum zannederek alkışlamıştı.
Alman teknik direktör Christoph Daum'un yeniden Fenerbahçe'ye gelecek olmasıyla kendisine olan ilginin de arttığını ifade eden Erbil Kömür, ünlü teknik direktöre benzemekten çok mutlu olduğunu söyledi. Daum'a benzerliğinden dolayı yıllardır çok güzel şeyler yaşadığını ve insanların kendisine Daum diyerek seslendiğini belirten Erbil Kömür, Christoph Daum'un yeniden Türkiye'ye gelmesiyle kendisine de reklam ve dizilerde oynama fırsatı çıkacağına inandığını söyledi.

Christoph Daum ile daha önce Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde tanıştığını belirten Erbil Kömür, "Daum'un yeniden Türkiye'ye gelmesi benim için ayrı bir avantaj oldu. Bir Fenerbahçe taraftarı olarak da çok sevindim. İnsanların bana bakış açısı çok farklı, Daum'a benzemenin avantajları dezavantajları da oluyor. Kendini fazla kaptırırsan psikolojin bozulabilir. Fenerbahçe yönetiminden biraz ilgi ve televizyon kanallarından dizi ve reklam teklifleri bekliyorum.

İnsanlar beni görünce fotoğraf çektirmek, imza almak istiyorlar. Daum ile Samandıra'da buluştuk. Daum bende kendini gördü, ben de ondan kendimi gördüm. Van Hoijdonk ve Ümit Özat çok şaşırdılar. Daum da çok şaşırdı, bana ilk sorduğu soru gözlerimin rengi olmuş, benim gözlerimin rengi ela, onunki mavi. İkimiz de boğa burcuyuz. Zaten Alman basınında da çıktım. Daum ile biran evvel görüşerek konuşmak istiyorum. Almancamı da ilerleteceğim" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*