Dayak nedeniyle çıkan tartışma ölümle sonuçlandı

  • Giriş : 15.10.2005 / 00:00:00
  • Güncelleme : 30.09.2016 / 16:54:11

Antalya'da dayak nedeniyle çıkan kavga ölümle sonuçlandı. Nikahsız olarak birlikte yaşadığı eşinden sürekli dayak yiyen genç kadın, eve alkollü olarak gelen eşinin saldırısına uğrayınca, eline geçirdiği bıçağı eşinin kalbine sapladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şahıs otopsi yapılmak üzere Antalya Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.
Alynan bilgiye göre; Ercan Özçakyr (41) isimli ahys, nikahsyz olarak birlikte yaadyy Gülsün Erdoan (17) ile tartymaya balady. Tartymanyn büyümesi üzerine Özçakyr mutfaktan aldyy byçak ile Gülsüm Erdoan'a saldyrdy. Özçakyr, Gülsüm Erdoan'y öldürmek isteyince, genç kadyn da eline geçirdii byçay eine doru sallady. Bu syrada Gülsüm Erdoan'yn salladyy byçak Özçakyr'yn kalbine isabet etti. Daha sonra yaraly olarak dyary çykan Ercan Özçakyr, Ermenek Mahallesi'ndeki otobüs duraynyn arkasyndaki aaçlyk alanda ayr yaraly halde vatandalar tarafyndan görüldü.

Vatandalaryn ihbary üzerine olay yerine gelen salyk görevlileri Ercan Özçakyr'a müdahale etti. Ercan Özçakkyr yapylan tüm müdahalelere ramen kurtarylmayarak hayatyny kaybetti. Ercan Özçakyr'yn dün gece eve ayry alkollü geldii ve bu nedenle Gülsüm Erdoan ile aralarynda tartyma yaandyy ifade edildi. Gülsüm Erdoan'yn olaydan sonra polisi arayarak kendisinin teslim olduu belirtildi.

Antalya'nyn Ermenek Mahallesi 10 Sokak'ta yaklayk üç yyldyr birlikte yaadyklary örenilen Ercan Özçakyr ile Gülsün Erdoan'yn ismi açyklanmayan 6 aylyk bir bebekleri olduu örenildi. Gülsüm Erdoan'yn Cinayet Büro Amirlii ekiplerine verdii ifadesinde; genç kadynyn, cinayet ile sonuçlanan kavganyn dayak yüzünden çyktyyny, daha önce de syk syk ayny konuda tartytyklaryny söyledii bildirildi.

Antalya Emniyeti Asayi ube Müdürlüü Cinayet Büro Amirlii ekipleri tarafyndan soruturma balatylyrken, Gülsüm Erdoan ifadesinin ardyndan Küçükleri Koruma ube Müdürlüü tarafyndan adliye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious