Dayak yediği öğrencisini şikayet etmedi

Dayak yediği öğrencisini şikayet etmedi.12905
  • Giriş : 07.03.2008 / 15:02:00

Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da bir öğrenci, okul dışından çağırdığı arkadaşları ile birlikte öğretmenini dövdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir öğrenci ile 2 arkadaşının gözaltına alındığı okuldaki kavgada, dişi kırılan ve burnu kanayan öğretmen öğrencisinden dayak yemesine rağmen davacı olmadı.

Alınan bilgiye göre, öğrenci ve öğretmenin kavgası Antakya Atatürk Lisesi'nde meydana geldi. Lise son sınıfta devamsızlıktan kalan ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın getirdiği yeni kanunla imtihanlara girip sınıf geçmek yerine okula devam ederek sınıfını geçmeye çalışan öğrencilerden Serdar B.(17) okulun bahçesinde biyoloji öğretmeni Sami G. ile tartıştı.

Tartışmanın dozunun artması ile okul dışından Ercan Ö(24) ve Akın Ö(26) isimli arkadaşlarını çağıran Serdar B., Sami G isimli öğretmene okulun bahçesinde meydan dağı attı. İdarecilerin ve öğretmenlerin durumu polise bildirmesiyle olay yerine gelen önleyici hizmetler ekibi, öğrenci ve iki arkadaşını gözaltına aldı.

Polis otosuna bindirilen zanlılar Şehit Özen Polis Karakolu'na götürüldü. Gazetecilerin görüntü almasına sinirlenen öğrenci Serdar B.'yi polisler güçlükle yatıştırdı.

İfadeleri alınan Ercan Ö. Akın Ö. ve okulun öğrencisi Serdar B. daha sonra polis tarafından Antakya Devlet Hastanesine götürülüp sağlık kontrolünden geçirildi.

Öğrencisi ve öğrencisinin arkadaşlarından yediği dayağın etkisiyle dişi kırılıp burnu kanayan öğretmen Sami G., polise verdiği ifadede davacı olmadığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious