Dayak yiyen kadını kurtardı, bıçaklandı

  • Giriş : 23.04.2007 / 00:00:00

Kayseri’de 27 yaşındaki Nafiz Sunur, sokak ortasında dayak yediğini gördüğü kadını, elinden kurtardığı maganda tarafından sırtından bıçaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olay, Melikgazi İlçesi Yıldırımbeyazıt Mahallesi Sırasöğütlü sokakta meydana geldi. Otomobiliyle yoldan geçen Nafiz Sunur, sokak ortasında bir kadının bir erkek tarafından evire çevire dövüldüğünü görünce fren yapıp durdu.

Otomobilinden inip dayakçı adama müdahale eden Sunur, kadını kurtarıp o sırada sokakta toplanan kadınlara teslim etti.

Daha sonra otomobiline doğru giden Nazif Sunur, kimliği belirsiz saldırgan tarafından sırtından bıçaklandı. 30 yaşlarında 1.60 boylarında esmer tenli olan saldırgan kaçarken, Sunur yaralı olduğu halde otomobilini çalıştırıp yakındaki Fevziçakmak Sağlık Ocağı'na gitti.

Daha sonra ambulansla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırılan Nafiz Sunur’un yarasına pansuman yapılarak, 3 dikiş atıldı. Polis tarafından ifadesi alınan Sunur, kavga eden kadın ve erkeği tanımadığını, bir kadının sokak ortasında tekme Tokat dayak yemesine gönlünün razı olmadığını söyledi. Polis saldırgan erkekle birlikte dövdüğü belirtilen kadını da arıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious