Defansa 100. yıl modeli

Defansa 100. yıl modeli.10819
  • Giriş : 27.05.2008 / 11:34:00

Beşiktaş Teknik Direktörü, "İstediğim Zapatocny, Sivok ve Seric ile anlaşma sağlandı. Özellikle defansımızı sağlam tutmak istiyorduk. Bunu başardık. Tuna da taze güç olarak takımın yeni yıldızı olacaktır" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, antrenör Mutlu Topçu dün başkan Yıldırım Demirören, menajer Sinan Engin ve genel sekreter Kenan Öner ile bir araya gelerek yeni sezon hakkındaki düşüncelerini aktardı. Sağlam, "Yeni dönem için sistemime uymayan oyuncular ile yollarımızın ayrılması beni sevindirdi. Baki, Gordon Schildenfeld gibi oyuncularla yollarımızı ayırdık. Defansta önemli temizlik gerçekleştirdik. Özellikle defansımızı sağlam tutmak istiyorduk. Bunu başardık. İstediğim Zapatocny, Sivok ve Seric ile anlaşma sağlandı" dedi.

100. yıl modeli

Beşiktaş defansının çok iyi oyunculardan kurulu olacağını kaydeden Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü "Beşiktaş’ın 100. yılki kadrosunu incelediğimizde defansta Zago, Ronaldo, Ahmet Yıldırım, Ali Eren gibi önemli oyuncular vardı. Beşiktaş her maçına rahat çıkardı. 100. yıldaki modeli yeni sezonda uygulayacağız. Anlaşma sağlanan yıldız oyuncular hem Beşiktaş’a hem de Türk fuboluna katkı sağlayacaklardır. Tuna da taze güç olarak takımın yeni yıldızı olacaktır."

Kamp programı açıklandı

İbrahim Toraman’ın hem sistem hemde taktik açıdan çok yönlü bir futbolcu olduğunu savunan Sağlam, "Beşiktaş ile özdeşleşmiş Toraman yeni transferlerle daha da iyi bir tempoda mücadele edecek" dedi. Öte yandan Beşiktaş’ın yeni kamp programı belli oldu. 26 Haziran’da İstanbul’da topbaşı yapacak olan siyah beyazlılar, 2-16 Temmuz’da Avusturya’nın Leogang bölgesinde çalışacak ve 4 hazırlık maçı oynayacak. 23 Temmuz-5 Ağustos’ta ise Loipersdorf’ta kampa girip 3 özel maç daha yapacak.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious