Dehşet saçan baba katil çıktı!

Dehşet saçan baba katil çıktı!.6317
  • Giriş : 28.02.2009 / 17:33:00

Ordu'da cinnet geçirerek eşini ve oğluna kurşun yağdıran cinayet zanlısı baba çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şahincili Mahallesi Dr. Fahrettin Önsel caddesinde kendilerine ait markette meydana gelen olayda, Cemal İnce (50) eşi Mutaber (46) ve oğlu Muammer İnce (26) ile tartışmış sinirlerine hakim olamayınca eşine ve oğluna kurşun yağdırmıştı.

Eşine 4 oğluna 6 kurşun sıktıktan sonra olay yerinden kendisine ait araçla kaçan Cemal İnce kısa bir süre sonra polis tarafından bir akrabasının evinde yakalandı. Suç aletiyle birlikte yakalanan Cemal İnce, sağlık kontrollerinden geçirildikten sonra gün boyunca Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde sorgulandı. Emniyet Müdürlüğü'nde verdiği ifadesinde olay sabahı markete gittiğinde öldürdüğü oğlunun hiç sebebini bilmediği bir nedenle kendisine saldırdığını ve yere düşürdüğünü söylediği öğrenilen babanın, "Markete girdiğimde birden bire oğlum bana saldırdı. Boğuştuk, belimde problem olduğu için beni yere düşürdü. Yere düştüğümde tezgahın altındaki silah elime geçti. Bana bu sırada ağır hakaretler etmeye başladı. O andan sonrası çok fazla hatırlamıyorum. Sadece kaçtığımı biliyorum" dediği öğrenildi.

Polise ifade verdiği sırada sürekli ağladığı ve çok pişman olduğunu söylediği öğrenilen katil zanlısı baba, bu sabah adliyeye çıkarıldı. Cumhuriyet savcısının sorgusunun ardından tutuklanmak istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Cemal İnce tutuklanarak Efirli Cezaevine gönderildi. Öte yandan cinayet zanlısı babanın 26 yıl önce kaçırarak evlendiği eşinin evlilik planları yaptığı arkadaşını dedikodu çıkardığı gerekçesiyle baltayla öldürerek 15 yıl hapis yattığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*