Dehşete düşüren sapık tenor

Dehşete düşüren sapık tenor.14844
  • Giriş : 27.10.2008 / 10:44:00

Başına kask takıp 10 küçük kıza tecavüz etti. O sapık yakalandı, ifadesi ile allak bullak etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara'da yaşları 13-15 arasında değişen 10 kız çocuğuna tecavüz eden sapık, bir çok oyunda rol alan ödüllü bir tenor çıktı.

Sapık verdiği ifade ile de kanları dondurdu. Neden küçük kızlara tecavüz ediyordun sorusuna; "Nasıl olsa bir gün kadın olmayacaklar mıydı" yanıtını verdi.

35 BİN KİŞİ TEK TEK İNCELENDİ

Motosiklet ehliyetli 35 bin kişiyi araştıran 8 polis, marka ve modeli belirlenen motorsikletten Ankara'da 228 adet bulunduğunu saptadı. Çalışmalar sonucu motosiklet sayısını 35'e, şüpheli sayısını ise 500'e indiren ekipler, söz konusu kişileri takibe aldı. Olayların yoğun olarak Çankaya'da yaşanmasını değerlendiren ekipler, motosiklet takibine başladı.

CUMA GÜNÜ KIL PAYI KURTULDU

Zanlı, cuma günü Bahçelievler'de de polisten kaçmayı başardı. Bir alışveriş merkezinin otoparkında kenara gizlenmiş halde siyah motosikletle kask bulundu. Alınan parmak izleriyle, en son cuma günü teşebbüste kalan tecavüz olayındaki parmak izlerini karşılaştıran polis, aradıkları kişinin Şahin Ö. olduğunu belirledi. Şahin Ö. cumartesi sabaha karşı babasının evinde gözaltına aldı.

KONSERVATUAR MEZUNU

Şahin Ö.'nün Ankara'daki 1'i taciz, 1'i teşebbüs, 8 tecavüz olayının faili olduğu anlaşıldı. Sapığın Ankara'da asteğmen olarak askerlik yaptığı ve salı günü terhis olacağı ortaya çıktı.

Hacettepe Devlet Konservatuarı'ndan 2000 yılında iyi dereceyle mezun olan zanlının daha sonra da Mimar Sinan Üniversitesi'nde konservatuar eğitimi aldığı tespit edildi. Bir opera yarışmasında da ödül kazanan Şahin Ö.'nün İstanbul Opera ve Balesi'nin sınavını kazanıp 15'e yakın oyunda tenor olarak sahneye çıktığı belirlendi. Kasklı sapık Şahin Ö. askerde de TSK armoni mızıkası moral ekibinde görev alıyordu.

İSTANBUL'DA DA 5 ÇOCUĞA TECAVÜZ

Kasklı sapık Emniyet'te neden küçük kızlara tecavüz ettiği sorusuna “Nasıl olsa kadın olmayacaklar mı?'' yanıtını verdi. Polis, Şahin Ö.'nün İstanbul'da da 5 tecavüz olayının faili olabileceği ihtimalini değerlendiriyor. Adliyeye sevk edilen Şahin Ö. tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*