Deivid isyan etti

  • Giriş : 05.03.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe’ye büyük umutlarla gelen ancak bekleneni veremeyen Deivid de Souza’nın, Sivasspor maçı öncesi kampı terk ettiği ileri sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Brezilyalı golcünün, yedek beklemekten dolayı bir hayli gergin olduğu, dün geceki maçta da yine ilk on birde yer almadığını öğrenice isyan ettiği öğrenildi. Deivid’in sinirlenerek eşyalarını topladığı ve evine gittiği belirtilirken, Fenerbahçe cephesi maç kadrosunda olmayan bu oyuncunun sakatlığının bulunduğunu açıkladı.

Bu arada Zico, son haftalardaki performansıyla taraftarın tepkisini çeken kaleci Volkan’a, Sivasspor maçında yedekler arasında görev verdi. Brezilyalı çalıştırıcı, kesintisiz 13 haftadır sarı-lacivertli ekibin kalesini koruyan milli kaleciyi kesmek zorunda kaldı. Serdar ilk kez ligde ilk on birde yer aldı.

Maraton üst tribünde maç öncesi tribün korkulukları önünde, Fenerbahçeliliğiyle bilinen Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz için açılan “Mecnun Başkan seninle gurur duyuyoruz'' yazılı pankartın, maçtan yaklaşık 40 dakika önce yeri değiştirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious