Deivid satışa çıkarılıyor

Deivid satışa çıkarılıyor.29833
  • Giriş : 18.06.2008 / 13:27:00

Kanarya'da ilginç gelişmeler yaşanıyor. Kezman’ın menajerini hafta içinde İstanbul’a davet eden sarı-lacivertli yönetimin Deivid konusunda da sürpriz bir operasyon hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman kalırsa Appiah’la birlikte Brezilyalı gidecek. Yerlerine de kaliteli yabancı kaleci ve forvet alınacak. İşte F.Bahçe yönetiminin sır gibi saklanan transfer planının perde arkası...

Sorunlu oyuncu Appiah’la yollar ayrılacak. Ayrıca bir futbolcu daha gönderilip 2 yabancı için kontenjan açılacak. Kale ve forvete 2 kaliteli futbolcu alınacak. Başkan Aziz Yıldırım, “Kezman’ı satmayacağız” dese de fiyatının düşmemesi için böyle bir taktik izlediği belirtilirken son gelişmeler Deivid’in gönderilme ihtimalini öne çıkardı. Menajer Juan Figer’in “Eğer Deivid’i satmak isterseniz iyi talipleri var. Şampiyonlar Ligi’nde kendisine çok iyi bir vitrin yaptı. İtalyan, İspanyol ve Fransız kulüpleri takipte” demesi yönetimi de düşündürdü.

Ayrıca sağ kanatta Gökhan Gönül’ün ve şu anda Milli Takım’da çok iyi performans sergileyen Colin Kazım’ın durumu Deivid’in iyi bir teklif alması halinde satışını gündeme getirdi. Burak Yılmaz’ın transferi ve Önder’in de takımda kalmasını dikkate alan F.Bahçe yönetiminin iyi ilişkiler içinde olduğu menajer Figer’e “Teklifleri alalım” dediği biliniyor.

2 GÜÇLÜ ADAY

KALECİ Serdar Kulbilge ile anlaşamayan sarı-lacivertlilerin kaleci adayları arasında ise Dida ve G.Saray’ın listesinde yer alan Isaksson var. Sarı-lacivertliler kalenin yanı sıra Deivid veya Kezman’dan birinin gitmesi halinde de forvete güçlü bir takviye yapmak istiyor. İspanyol basını Mallorca’lı Guiza’nın adını öne çıkarıyor. Ayrıca Adriano ve Elmander isimleri de listede bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious