Deivid'den kötü haber!

Deivid'den kötü haber!.12349
  • Giriş : 11.03.2009 / 09:29:00

Fenerbahçe'de Deivid'den gelen kötü haber sıkıntı yarattı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sağ arka adalesindeki sakatlık nedeniyle dünkü idmana katılmayan Brezilyalı yıldızın, Kocaeli maçında forma giymesi zor görünüyor.

Son deneme yarın

Fanatik'in haberine göre, Üst üste elde ettiği galibiyetlerle lig ve kupada iddialı konuma gelen Fenerbahçe'de tam tüm sakatların iyileşmesinin sevinci yaşanırken, Deivid'den gelen haber, endişe yarattı. Kayseri maçında sağ ayak arka adalesinde 2. derece zorlama oluşan Sambacı, dünkü antrenmana katılmadı. Kulüp doktorlarının Kocaeli maçına yetişmesi için yoğun çaba harcadığı Brezilyalı yıldızın durumu, yarın yapılacak kontrolden sonra belli olacak. Ancak Deivid'in durumunun ciddi olduğu belirlendi.

Alternatif arayışı

Aragones'in, daha büyük sakatlık yaşamaması için, oynayabilecek durumda olsa bile, yıldız oyuncuyu riske etmek istemediği öğrenildi. Dede'nin Deivid'in yerine Gökhan Emreciksin ile Güiza'dan birini tercih edebileceği kaydedildi. Kayseri maçında aldığı darbe nedeniyle sol omuzuna 7 dikiş atılan Volkan da idmana çıkmazken, sakatlığı bulunan Önder içeride masaj yaptırdı. Bir hafta sonra kolundaki dikişler alınacak olan Volkan'ın, cezalı olmasa da Bursa maçında oynaması bir hayli zor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*