Deivid'in sakatlığı UEFA sitesinde

Deivid'in sakatlığı UEFA sitesinde.16614
  • Giriş : 07.07.2008 / 14:11:00

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe'de oyuncu Deivid de Souza'nın ayağının kırılması UEFA'nın resmi internet sitesinde de haber oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Fenerbahçe, Deivid'in sakatlığıyla tökezledi" başlıklı haberde, Luiz Aragones'in ilk idmanında geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde 5 gol atan oyuncunun sakatlanmasının üzüntüsünü yaşadığı aktarıldı. Haberde, Deivid'in 2009'a kadar yeşil sahalardan uzak kalabileceği vurgulandı.

UEFA'nın resmi sitesinde Deivid'in İnter Milan'a karşı attığı vole golünün hafızalara kazındığı belirtildi ve CSKA Moskova ile Sevilla karşılaşmalarındaki performansına da değinildi.

Bu arada Avusturya'da yapılan ilk antrenmanda ayağı kırılan Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusunun Almanya'nın Münih şehrinde ameliyat olduğu ve kamptan ayrılacağı belirtildi. Deivid'in son durumuyla ilgili olarak net bir açıklama yapılmazken, Fenerbahçe'de yönetimin daha önce Appiah'ta olduğu gibi Deivid'in de sözleşmesinin dondurulacağı ve bir yabancı kontenjanının açılacağı öğrenildi.

Deivid'in tedavisinin İstanbul'da sürdürüleceği belirtilirken, Brezilyalı oyuncunun ise ülkesi Brezilya'ya gitmek istediği, son kararı ise Fenerbahçe yönetiminin vereceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*