Deivid'in yerine 3 isim!

Deivid'in yerine 3 isim!.14408
  • Giriş : 08.07.2008 / 12:36:00

F.Bahçe, sahalardan 4 ay uzak kalacak Deivid'in yerine yeni isimler arıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avusturya kampında sakatlanan Deivid de Souza'nın yerine transfer arayışlarına başlayan Fenerbahçe, 3 süper isimden birini almaya çalışıyor. Sarı-Lacivertliler, Lyon'da oynayan Govou, Roma'nın formasını giyen Giuly ve Villarreal'den Cazorla'yla dirsek temasına geçti.

İlk aday Govou olmazsa Giuly

Brezilyalı yıldızın lisansını askıya alacak olan Sarı-Lacivertliler, iyi bir transfer yapacak. Bu bölge için en güçlü aday Govou. Aragones, Giuly ve İspanyol Cazorla'nın isimlerini de yönetime verdi.

Avusturya kampının ilk gününde Deivid'in sol ayak bileğinin kırılması ve 6 ay sahalardan uzak kalacak olması Fenerbahçe'de yeni bir transferi gündeme getirdi. Teknik Direktör Luis Aragones'in dün Başkan Aziz Yıldırım'la telefon görüşmesi yaptığı ve bu bölgeye iyi bir transfer yapılmasını istediği öğrenildi. Deivid'in yerine ilk olarak Lyon'un 28 yaşındaki Fransız yıldızı Sidney Govou'nun düşünüldüğü belirlendi.

İKİNCİ ADAY 32 YAŞINDAKİ GİULY

Hem sağ kanatta, hem de forvette görev alabilen Govou, bu bölge için düşünülen en güçlü isim durumunda. Daha önce de Fenerbahçe'nin gündemine gelen Sidney Govou'nun bonservisinin 5-6 milyon euro civarında olduğu ve Lyon'dan ayrılabileceği belirlendi. Aragones'in listesindeki bir diğer oyuncu ise Giuly. Roma'da forma giyen 32 yaşındaki Fransız futbolcu daha önce Galatasaray'ın gündemine gelmişti.

YILDIRIM: İSTERSEN KALECİ ALALIM

Aragones, Euro 2008'de genellikle ikinci yarılarda oyuna aldığı Villarreal'li Cazorla'yı da son seçenek olarak düşünüyor. Cazorla'nın Aragones'i çok sevdiği ifade edildi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Luis Aragones'e, "İstersen, Deivid'in yerine yabancı kaleci de alabiliriz" dediği öğrenildi. İspanyol hoca ise "Volkan'a güveniyorum. Ama bu konuyu yine de düşüneceğim" cevabını verdiği belirlendi.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*