Del Busque: Yenilmez değiliz

Del Busque: Yenilmez değiliz.9480
  • Giriş : 27.03.2009 / 21:15:00

İspanya'nın teknik direktörü Vicente Del Bosque, ''Yenilmez değiliz, özellikle Türkiye karşısında kazanmak için çok çalışmak zorundayız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İspanya'nın teknik direktörü Del Bosque, bugün düzenlediği basın toplantısında, İspanya'nın 2006 Kasım ayından bu yana yenilmeyen bir takım olduğunun hatırlatılması üzerine, şunları söyledi:

''Bizim mecburiyetlerimizden birisi bunu hatırlamaktır, ama ilk futbolcular biliyor ki yenilmez değiliz ve kazanmak için, özellikle Türkiye'ye karşı kazanmak için çok çalışmalıyız.''

İspanya Milli Takımı kadrosunda bulunan her futbolcunun yarın Türkiye'ye karşı oynayabilecek durumda olduğunu belirten Del Bosque, ''İnandığımız en iyi takımı sahaya sürebiliriz'' diye konuştu.

Del Bosque, Türk Milli Takımı için ise ''Oyun düzeyi çok iyi. Topu tutmayı biliyorlar ve çok enerjik, çok savaşçı bir takım. Çok zor bir maç olacak'' yorumunda bulundu.

Beşiktaş'ta bir dönem teknik direktörlük yapmasından ve 6 yıl aradan sonra ilk kez Santiago Bernabeu'ya teknik direktör olarak çıkacak olmasından dolayı yarınki maçın kendisi için özel bir anlam taşıdığını gizlemeyen Del Bosque, ''Bernabeu'da asla silinemeyecek anılarım var, ama şu an için anekdottan başka bir şey değil'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*