Delege sayısı belirlendi

Delege sayısı belirlendi.10162
  • Giriş : 05.02.2008 / 19:28:00

Futbol Federasyonu Seçimli Olaganüstü Genel Kurulu'nda oy kullanacak delege sayısı 263 olarak belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


14-15 Şubat tarihleri arasında Ankara Sheraton Hotel'de yapılacak olan seçimde Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'ndaki 4 isim değişikliği dikkat çekti. Başkan Orhan Saka dışındaki delegeler değişti. 3 kulüp henüz delege ismi bildirmezken, 6 kulüp delege ismi değiştirdi. 4 kulüpte ise Ocak ayındaki genel kurula göre delege listelerinde eksik isimler tamamlandı.

Dikkat çeken önemli bir nokta ise Trabzonspor başkan adayı olan İbrahim Hacıosmanoğlu delege olamadı. Ocak ayında yapılan genel kurulda Gençlerbirliği Oftaş Kulübü'nden delege gösterilen Hacıosmanoğlu 14-15 Şubat'taki seçimli genel kurulda oy kullanamayacak.

YENİ DELEGE LİSTESİ VE AYRINTILAR ŞÖYLE:

T.F.F BAŞKANLIĞINI ASALETEN 2 YILDAN FAZLA YAPANLAR: Yılmaz TOKATLI, Hasan POLAT, Haluk ULUSOY.

TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ: Togay BAYATLI, Altan AYANOĞLU.

FIFA-UEFA İCRA KURULLARINDA 5 YIL GÖREV YAPANLAR: Şenez ERZİK, Necdet ÇOBANLI.

BÜYÜKLER, OLİMPİYAT, DÜNYA, KITALARARASI ŞAMPİYONA, FİNAL İLE AVRUPA ŞAMP, EN AZ YARI FİNAL YÖNETEN FAAL OLMAYAN HAKEMLER: Muzaffer SARVAN, Ahmet ÇAKAR, Yusuf NAMOĞLU, Talat Tokat.

A MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRLERİ: Coşkun ÖZARI, Mustafa DENİZLİ, Şenol GÜNEŞ.

PROFOSYONEL FUTBOLCULAR DERNEĞİ: Turgay ŞENER.

TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU: Bşk. Orhan SAKA (Saka'nın dışındaki tüm isimler, yani Hüseyin AR, Rafet KIRGIZ, Şener AYDIN, Hüseyin KAMA artık kullanamayacak. YENİLER:Mehmet BAYKAN.İsmet ERTUĞRUL.Mithat ERTAŞ.Murat CENGİZ.

TÜRKİYE Futbol ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ: Başkanı TFF'de sözleşmeli görev aldığından belirtilmemiştir.

EN AZ 75 DEFA MİLLİ OLMUŞ FAAL OLMAYAN FUTBOLCULAR: Bülent KORKMAZ.

FAAL Futbol HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKANI: M.Selcuk DERELİ.

İŞİTME ENGELLİLER FEDERASYONU: Oktay AKTAŞ.

BEDENSEL ENGELLİLER FEDERASYONU: Demirhan ŞEREFHAN.

GÖRME ENGELLİLER FEDERASYONU: Mesut DEDEOĞLU:

ZİHİNSEL ENGELLİLER FEDERASYONU: Tarık BİTLİS.



TÜRKCELL SÜPER LİGİ, TFF 1.LİGİ, TFF 2. LİGİ VE TFF 3. LİGİ KULÜPLERİNİN TÜRKİYE Futbol FEDERASYONUNA BİLDİRDİKLERİ İSİMLER İSE ŞÖYLE:

GALATASARAY: Özhan CANAYDIN, Semih HAZNEDAROGLU, Adnan POLAT, Cengiz ÖZYALÇIN, Mehmet HELVACI, Atilla KINAY, Fatih GÖKŞEN, Tunca HAZİNEDAROGLU.

SİVASSPOR: Mecnun OTYAKMAZ, Mehmet OFLAZ, Erdal SARILAR, Fikret ÜNSAL, Mustafa ULUCAN, Murat ŞAHİN, Tahir KIRAN.

FENERBAHÇE: Aziz YILDIRIM, Nihat ÖZDEMİR, Nihat ÖZBAĞI, Ali Yıldırım KOÇ, Murat ÖZAYDINLI, Mahmut USLU, Serhat ÇEÇEN, Şekip MOSTUROĞLU.

BEŞİKTAŞ: Yıldırım DEMİRÖREN, Kenan ÖNER, Murat ÇELİK, Fahrettin CUROĞLU, Ali Rıza DİZDAR, Erdoğan NASIR, Serhat SOYSAL, Fikret ORMAN.

KAYSERİSPOR: Recep MAMUR, Şahin AKARSU, Yücel ŞAHİN, Türker HOROZ, Süleyman HURMA, Mustafa ÖZHASEKİ, Nusret POYRAZ.

DENİZLİSPOR: Ali İPEK, Hasan KIBRISLIOĞLU, Mehmet ÖZSOY, Turan ÖZEN, Ali ALAYBEYOĞLU, Salih AKİLİLİ, Halil PEKDEMİRLİ.

TRABZONSPOR: Nuri ALBAYRAK, Haşim SAYİTOĞLU, Halit Muzaffer ERMİŞ, İbrahim BATUROĞLU, Aydın PİŞİREN, Emin KAHRAMAN, Zeyyat KAFKAS, Abdullah BAŞER.

ANKARAGÜCÜ: Cemal AYDIN, M.Kemal ÜNSAL, Serdar ÖZERSİN, Mümtaz KARAKAYA, Mehmet URAL, Recep UZELİ, Salim S.TÜRKER.

KONYASPOR: Mustafa YAYLA, Ahmet ŞAN, Arif ÇELİK, Hasan DAĞLI, Memduh OĞUZ, Hamdi BEZİRCİ, Kemal KORKMAZ.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Göksel GÜMÜŞDAĞ, Harun KARACA, Kamil DİZAR, Mustafa Köksal ÖZER, Adnan TÜRKKAN, Hüseyin PEHLİVAN, Ethem SANCAK.

GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞ: Turgay KALEMCİ, Suphi Acar YALÇINKAYA, Hayri GÜLER, Mehmet TOKATLI, Halim ÇORBALI, Adnan DİNÇER, (VE İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU'nun yerine Hacı Kemal Yurttakalan)

GAZİANTEPSPOR: *HENÜZ DELEGE LİSTESİNİ FEDERASYONA GÖNDERMEDİ

BURSASPOR: İbrahim YAZICI, Cavit CAGLAR, Osman ÇELİK, Hüseyin ŞAHİN, Hayri YAZICI, M.Levent KIZIL, Yunus EGEMENOĞLU.

ÇAYKUR RİZESPOR: Abdülkadir ÇAKIR,Ekrem YÜCE,Hasan MORGİL,Halil BAKIRCI,,Servet YARDIMCI,Abdulkadir KART (ve Cemil KAZANCI'nın yerine Ahmet Yılmaz Zehiroğlu)

VESTEL MANİSASPOR: Kenan YARALI,Semih VARDARER,Arif KOŞAR,H.Gürhan ONAT,Murat ÇAM,Erdal TÜREK (ve Sait Cemal TÜREK"in yerine Ergün Türek)

GENÇLERBİRLİĞİ: İlhan CAVCAV,Tarık ARTUKMAÇ,M.Fatih ATAY,Abdulkadir AKSOY,M.Ufuk ÖZERTEN,Enis SAFİ,M.Niyazi AKDAŞ.

ANKARASPOR: Ruhi KURNAZ,Ahmet GÖKÇEK,Tolga İNCE,Yusuf Ziya NURAL,Mehmet ŞEN,Rüştü Ender YURTGÜVEN,Ferhat ERTÜRK.

KASIMPAŞASPOR: Hasan Hilmi ÖKSÜZ,Memet Süha SİDAL,Hasan GÜRSOY,Ferit RIZVANOĞLU,Mehmet Alp DELİMOLLAOĞLU,Haydar SEZEN,Orhan ÖZYURT



TFF 1. LİGİ DELEGE LİSTESİ:

SAKARYASPOR A.Ş: Recep HACIEYÜPOĞLU,Fevzi KILIÇ.

ANTALYASPOR A.Ş: Sedat PEKER,Ziya ERBAŞ.

KARTALSPOR: Hüseyin KURT,Hasan HACIBEKTAŞOĞLU.

ESKİŞEHİRSPOR: İdris Nebi HATİPOĞLU,Yusuf YILDIRIM.

KOCAELİSPOR: *HENÜZ DELEGE LİSTESİNİ FEDERASYONA GÖNDERMEDİ

DİYARBAKIRSPOR: Adnan ÖKTÜREN.Burhan SANCAK

ORDUSPOR: Şükrü BODUR,Bülent Nuri YAZICIOĞLU.

BOLUSPOR: Necip ÇARIKCI,Osman Fevzi GÜRSOY.

KARŞIYAKASPOR: Akif ERSEZGİN,Ziyanur HASBAY.

K.ERCİYESSPOR: Enver KEMALOĞLU,Sadi BÜYÜKKEÇECİ.

SAMSUNSPOR: Sezgin GÜMÜŞ,Galip ÖZTÜRK.

MALATYASPOR: İlhan KAVUK,Hüseyin Cemal AKIN.

ALTAYSPOR: Nafız ZORLU,Mahmut ÖZGENER.

GAZİANTEP B.Ş.B SPOR: Fahrettin USLUSOY,

Ünsal GÖKSEN"İN Yerine Asım ATMAZ

GİRESUNSPOR: F.Mehmet KİTAPÇI,Ali KARAMANOĞLU

ELAZIĞSPOR: Suat ÖZTÜRK (ve Mustafa URHAN'ın Yerine Mustafa YILDIZ)

MARDİNSPOR: Hadi ÇOMAKTEKİN,Süleyman BÖLÜNMEZ.

İSTANBULSPOR A.Ş: Ömer SARIALİOĞLU,Adem Halim SARIALİOĞLU.



TFF 2.LİG DELEGE LİSTESİ:

DARDANEL SPOR A.Ş: O.Niyazi ÖNEN.

GAZİOSMANPAŞA SPOR: Mehmet ÖZTÜRK.

GÜNGÖREN BELEDİYE SPOR: Yahya BAŞ.

EYÜPSPOR: Ahmet MALATYALI.

SARIYER SPOR: Mehmet Tahir SARIOĞLU.

BOZÜYÜKSPOR: Sülayman KAVASOĞLU.

GEBZESPOR: Ali Rıza DEMİRÇEVİREN.

İNEGÖLSPOR: A.Nihat KUYUMCU.

ZEYTİNBURNUSPOR: Mustafa GÜNAYDIN.

FATİH KARAGÜMRÜK: Yusuf Kenan YILMAZ.

ADANA DEMİRSPOR: Mustafa TUNCEL.

MERSİN İD.YR.SPOR: A.Hamit İZOL.

FETHİYESPOR: Esat BAKIRCI.

ALANYASPOR: A.Selçuk DOGAN.

TURGUTLUSPOR: Şerif Serdar ELİTEZ.

MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR: Duran İLGÜL.

BUCASPOR: İsmet ÇİFTÇİ.

AFYONKARAHİSARSPOR: Orhan OLGUN

UŞAKSPOR:Abdurrahman YAVUZ

İZMİRSPOR: Mustafa DÜZYOL.

ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş: Hızır DEMİR.

PENDİKSPOR: Hakan KURT.

TÜRK TELEKOMSPOR: Ferudun BİLGİN.

BUGSAŞSPOR: Özdemir TEMİZKAN.

MKE KIRIKKALESPOR: Hakan AYKUL.

ALİBEYKÖYSPOR: Emin ATMACA.

Y.KIRŞEHİRSPOR: İbrahim KAYA.

KÜÇÜKKÖYSPOR: Emin SIRMAÇEKİCİ.

MALTEPESPOR: Hanifi MUTLU.

TEPECİK BLD.SPOR: Temel EYÜPOĞLU.

KDÇ KARABÜKSPOR: Hikmet Ferudun TANKUT.

ERZURUMSPOR: Bekir ILICALI.

ÇANKIRI BLD.SPOR: Celal KAMAN.

Y.YOZGATSPOR: Dursun UYAR.

ARSİNSPOR:Recep ATAOĞLU

PAZARSPOR: Hüseyin YANGIN.

AKÇ.SEBATSPOR: Güven HACISALİHOĞLU.

DEGİRMENDERESPOR: Serkan KILIÇ.

ARAKLISPOR: Erol ŞENGÜN.

ERZİNCANSPOR: Süleyman TAN.

ADANASPOR A.Ş: Bayram AKGÜL.

TARSUS İD.YR.SPOR: Cumali YAĞCI.

İSKENDERUN D.Ç.SPOR: Ali Cengiz GÜL.

GASKİSPOR:Ünal GÖKSEL

ŞANLIURFASPOR: Fatih Mehmet BUCAK.

ŞANLIURFA BELEDİYESPOR: Mustafa AYDIN.

DİYARBAKIR BŞ.BLD.DİSKİSPOR: Sebahattin KIZILKAN.

K.MARAŞSPOR: Ali Sercan SARAYLI.

ADIYAMANSPOR: Növfel BOZDOĞAN.

HATAYSPOR: Necdet BÖK



TFF 3.LİG DELEGE LİSTESİ:

MALATYA BELEDİYESPOR: Fahrettin ESERDİ.

BELEDİYE VANSPOR: Birol DUMAN.

BATMAN BLD.SPOR: Muhdi ÖZTÜZÜN.

AKSARAYSPOR: Yaşar ÖZÇİFÇİ.

KİLİS BLD.SPOR: Abdülkadir İBİBİKCAN.

OFSPOR: Ercan SARAL.

KASTAMONUSPOR: Fikri YAZAN.

TOKATSPOR: Erkan KAPICIOĞLU.

SÜRMENESPOR: S.Cumhur KÜÇÜKALİOĞLU.

*LİG'DEKİ KONUMUNDAN DOLAYI ANKARADEMİRSPOR'UN YERİNE Beylerbeyispor geldi ve delegesi Selehattin SARACOĞLU

*LİG'DEKİ KONUMUNDAN DOLAYI ANADOLU ÜSKÜDAR1908 SPOR"UN YERİNE Keçiörengücü geldi ve henüz delege listesini federasyona göndermedi

DENİZLİ BLD.SPOR: Namık Kemal ERASLAN.

BALIKESİRSPOR: KemaL BÜYÜKAKIN.

KONYA ŞEKERSPOR: Yavuz ERENCE.

ALTINORDU: Bülent ERDİK.

AKHİSAR BLD.GENÇLİK VE SPOR: Ömer İŞCİ.

KÖRFEZ BLD.SPOR: İsmail Cenk KARALOĞLU.

BEYKOZSPOR 1908 A.Ş (Frederik NOVİCKİ"NİN Yerine Hasan GEDİK)

DARICA G.BİRLİĞİ: Halil AKBAŞOĞLU.

M.KEMALPAŞASPOR: Muhsin CENGİZ"in Yerine İsmail BATUR

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious