Delgado imzayı attı

  • Giriş : 29.06.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ın dün akşam İstanbul'a getirdiği Arjantinli futbolcu Delgado, Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen törenle resmi imzayı attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş için tarihi bir gün olduğunu söyleyen Murat Aksu, Ülker firmasına ve Cola Turka'ya teşekkür etti. Aksu, ''Beşiktaş için büyük bir gün. Türk spor tarihinde bir ilki gerçekleştirdik. Bir sponsor firma bir Futbol takımına futbolcu transfer ediyor. Cola Turka ve Ülker firmasına teşekkür ediyorum. Delgado için ise fazla bir söz söylemeye gerek yok. Geçen sezon UEFA Kupası'nda en fazla gol atan futbolcu. Doğuştan Beşiktaşlı olmasa da kendisi daha sonra Beşiktaşlı olacaktır'' dedi.

-DOĞAN:''TÜRK SPORU DAHA İLERİ GİDECEK''-

Ülkerspor Kulübü Başkanı Ali Doğan ise Türkiye'de değişimin öncülüğünü yaptıklarını belirterek, ''Bundan sonra çıta yükselecek ve Türk sporu daha ileri gidecek. Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor da bizim takımlarımız. Şuan 77 Anadolu takımına destek veriyoruz. Desteklerimiz onlar için de devam edecek. Ülker bir dünya markası. Sponsor olduğumuz takımlarda bu doğrultuda olmalı'' diye konuştu.

-DELGADO:''TİGANA BENİ ÇOK İSTEDİ''

Arjantinli futbolcu Delgado ise havalimanında kendisine yapılan karşılamaya çok şaşırdığını belirterek, ''Geldiğim için çok mutluyum. Daha ilk günden çok etkilendim. Havalimanında böyle bir taraftar beklemiyordum. Ben çok büyük bir kulübe geldiğimi biliyorum. Teknik direktör Tigana beni çok istedi. Gelmemin nedenlerinden biri kendisi. Çok çalışıp takım için başarılı olacağım.İlk dikkatimi çeken ve karar vermemi sağlayan neden Murat Aksu ve yanındakilerin bana karşı yaklaşım biçimiydi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ufak tefek pürüzlerden sonra transferim gerçekleşti'' şeklinde konuştu.

Bu arada imza töreninden sonra Ülkerspor Kulübü Başkanı Ali Doğan, Delgado'ya Cola Turka ikram etti. Cola Turka içen Arjantinli futbolcu, içeceğin tadının çok güzel olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious