Delgado maç için hazır!

Delgado maç için hazır!.12564
  • Giriş : 12.02.2009 / 09:00:00

Beşiktaş'ta sakatlıktan kurtulan Delgado, İnönü'de sahaya çıkmaya hazır.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sakatlığından kurtulan Matias Delgado, teknik direktör Mustafa Denizli´den, şu sözlerle forma istedi: "Hazırım ve kendimi çok iyi hissediyorum. İnönü´yü de, formamı da çok özledim..."

Biraraya geldiler

Beşiktaş'ta Matias Delgado rüzgarı esiyor... İtalya'dan döndükten sonra antrenmanlara başlayan ve Trabzonspor karşılaşmasında forma giymek isteyen yıldız oyuncunun bu talebine, teknik direktör Mustafa Denizli olumsuz bakmıştı. Tangocu'yu tam olarak iyileşmeden sahaya sürmeye sıcak bakmayan tecrübeli çalıştırıcı ile Kaptan Delgado arasında dün bir görüşme gerçekleşti. Forma giymekte ısrar eden Matias Delgado, hocasını şu sözlerle ikna etti:

'İtalya'da boş durmadım'

“Dizimdeki sakatlığımı tamamen atlattım. İtalya'da tedavi olurken, futboldan uzak kalmadım. Antrenmanlarımı sürdürdüm, kondisyonum yerinde... Tek ihtiyacım olan, formama kavuşmak. İnönü Stadı'nda Futbol oynamayı da, takım arkadaşlarımı da, formamı da çok özledim. Trabzonspor karşılaşmasında görev yapmak istiyorum...” Delgado'nun istekli tavrı sonrasında, Denizli'nin fikir değiştirdiği ve Tangocu'yu pazar günü sahaya süreceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*