Delgado sakatlandı

Delgado sakatlandı.12564
  • Giriş : 31.03.2008 / 17:58:00
  • Güncelleme : 31.03.2008 / 18:05:18

FB'ye yenilerek şampiyonluk yarışında büyük yara alan Beşiktaş, bu kez de futbolcularının sakatlıkları nedeniyle zora girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Delgado'nun yanı sıra savunma oyuncusu Baki Mercimek'in de Sivasspor karşısında forma giymesinin zor olduğu, Gökhan Zan'ın durumunun ise yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı bildirildi.

Sağ dizinde kemik ödemi ve sağ dizi çevreleyen dokularda zedelenme tespit edilen Delgado'nun, Sivasspor'a karşı oynamasının zayıf olduğu açıklandı.

Baki Mercimek'in sağ alt baldırında, dize yapışan tendonda lif yırtığı tespit edildi. Baki Mercimek'in de Sivasspor'a karşı forma giymesinin zor olduğu kaydedildi.

Sol omzunda ödem ve ağrısı bulunan Gökhan Zan'ın oynayıp oynamayacağına ise hafta içinde yapılacak kontrollerden sonra karar verilecek.

Sivasspor hazırlıkları başladı

Beşiktaş, 1 günlük iznin ardından Sivasspor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarına başladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki antrenmana, sakatlıkları nedeniyle Delgado ve Baki Mercimek katılmazken, Gökhan Zan koşuyla yetindi.

Süreli koşu ile antrenmana başlayan siyah-beyazlılar, daha sonra çabukluk çalıştı ve yarım sahada çift kale maç yaptı.

Beşiktaş, yarın TFF 2'nci Lig Yükselme Grubu takımlarından Pendikspor ile BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde hazırlık maçı oynayacak. Bu karşılaşmada görev almayacak futbolcular ise ayrı antrenman yapacak.

CNNTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious