Delgado'dan takım arkadaşlarına öğüt

Delgado'dan takım arkadaşlarına öğüt.10986
  • Giriş : 10.09.2008 / 09:37:00

Delgado, takım arkadaşlarından, Trabzonspor maçında sabırlı olmalarını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Takım arkadaşlarıyla bir konuşma yapan Delgado, Trabzonspor maçında sabırlı olmaları gerektiğinin altını çizerek, “Her zamanki gibi mücadele edersek kazanacağımızdan eminim” dedi.

'Rakibimiz de kaliteli'

Siyah-Beyazlı ekibin kaptanı Delgado, dün idman öncesi takım arkadaşlarına bir konuşma yaptı. Arjantinli'nin, “Trabzonspor iyi ekip, ama bu maçı gözünüzde büyütmeyin. İki kaliteli takımın mücadelesi olacak. Bugüne kadar yaptığımız hazırlık maçlarında gördüğüm tablo, güçlü rakiplere karşı daha istekli oynayıp, gerçek performansımızı sahaya tam olarak yansıttığımız şeklinde. Böyle olunca da kazanan taraf oluyoruz. Bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız” dediği öğrenildi.

'UEFA öncesi moral olur'

Teknik heyetten kimsenin katılmadığı toplantıda yıldız oyuncunun daha sonra şu ifadeleri kullandığı belirtildi: “Trabzon şampiyonluktaki önemli rakiplerimizden biri. Ancak kazanırsak şampiyon olmayacağımız gibi, kaybedersek de bu şansımızı yitirmeyeceğiz. Öncelikle sabırlı olmalıyız. Hepimiz, görevimizi yerine getirmek için vargücümüzle çalışmalıyız. Bunu yaparsak, sahadan galibiyetle ayrılacağımıza hiç şüphem yok. 3 puanı alırsak, ayrıca UEFA Kupası maçına da moralli çıkarız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*