Delgado'ya süper teklif

Delgado'ya süper teklif.12564
  • Giriş : 03.07.2008 / 10:44:00

İspanya’nın Espanyol kulübü, Matias Delgado için kesenin ağzını açtı. Ülke basınına göre Mavi-Beyazlılar, De La Pena’dan yararlanamadıkları için Beşiktaş’ın Arjantinli yıldızına kafayı taktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gazeteler, Espanyol’un önümüzdeki hafta 5 milyon euro’luk bir teklif yapacağını iddia etti

Taliplilerin sayısı her gün artıyor

GEÇEN sezon ortaya koyduğu futbolla herkesi kendisine hayran bırakan Matias Delgado ile ilgilenen kulüp sayısı her geçen gün artıyor. Bir ara Arsenal’in gündeminde olan Beşiktaş’ın yıldızı için şimdi de İspanya’nın köklü takımlarından Espanyol talipli oldu. İspanyol basınına göre De La Pena’dan faydalanamayan Espanyol, bu boşluğu Matias Delgado ile doldurmak istiyor.

Ortaya lider bir yıldız istiyorlar

BEŞİKTAŞ’IN geçen sezon Arsenal’in 5 milyon euroluk teklifini reddettiğini ifade eden İspanyollar, bu nedenle Espanyol’u çok zor bir pazarlık döneminin beklediğini belirttiler. Ancak basın, Mavi-Beyazlı kulübün yönetiminin orta sahaya lider bir oyuncu koyabilmek için kesenin ağzını ardına kadar açacağını da iddia etti.

Pazarlık bu hafta

SPORT Gazetesi ise sözleşmesi gelecek yıl sona erecek olan Delgado için Beşiktaş Yönetimi’nin 5 milyon euroluk bir teklife, ‘Evet’ diyebileceğini yazdı. Haberde Espanyollu Yöneticiler’in bu hafta içinde Beşiktaş ile masaya oturacağı da iddia edildi.

Star gazete

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious