Demet Akalın unutulmaz bir gece yaşattı

Demet Akalın unutulmaz bir gece yaşattı.13123
  • Giriş : 31.05.2009 / 08:21:00

Kuşadası'nda Demet Akalın rüzgarı yaşandı. Kuşadası Miracle Beach Club'da sahne alan ünlü pop sanatçısı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kuşadası Kadınlar Denizi'ndeki Miracle Beach Club'ın açılış partisine katılan Demet Akalın, gece yarısı saat: 01.00'de sahne aldı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçıyı dinlemek isteyen hayranları büyük efor sarf etti. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı açılış partisinde sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcıya, Miracle Beach Club'ı dolduranlar hep bir ağızdan eşlik etti.

Gördüğü ilgiden son derece memnun olan Demet Akalın, konseri sırasında giydiği cesur kıyafetiyle de yürek hoplattı. Sahnede Türkiye Süper Ligi'nde mutlu sona ulaşan Beşiktaş'ın şampiyonluğunu da kutlayan ünlü sanatçıya konseri izleyen siyah-beyazlı taraftarlar Beşiktaş kaşkolu hediye etti. Beşiktaş'ın İnönü Stadyumu'nda gerçekleştireceği şampiyonluk şöleninde de sahne alacağını belirten ve konseri siyah-beyazlı kaşkolla tamamlayan Demet Akalın'a eşlik eden dansçılar da ünlü sanatçı kadar ilgi çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*