Demet'in işleri iptal Hande full çekiyor!

Demet'in işleri iptal Hande full çekiyor!.14040
  • Giriş : 14.08.2007 / 12:21:00

Birbirlerine sürekli laf atan ve sonunda mahkemelik olan Demet Akalın ile Hande Yener, Çeşme'de karşı karşıya geldi. Akalın'ın işleri iptal edildiği sırada, Yener beach party'de coşturuyordu!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Geçtiğimiz cuma akşamı, Hande Yener'in Çeşme Cece'de, Demet Akalın'ın ise The Çeşme Bar'da sahneye çıkacağı günler öncesinden duyuruldu. Cumartesi günü de Demet Akalın ile Hande Yener, aynı saatlerde farklı beach party'lerde sevenleriyle buluşacaktı. Ancak, "Benim müşterim her zaman çok daha fazla. Beni kimse geçemez!" diyen Demet Akalın'ın işleri iptal oldu.

Hande Yener ise olanlardan habersiz, Cece Bar'da sahneye çıktı. "Beni kimseyle kıyaslamayın" diyen Hande Yener, sahneden de bol bol mesajlar verdi. Yener, "Herkes konuşuyor. Çok konuşanları ciddiye almamak lazım" diyerek, Akalın'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi. Cuma akşamı işi iptal olan Demet Akalın, cumartesi günü de aynı hüsranı yaşadı. Gündüz yapılacak plaj partisine çıkmaya hazırlanan Demet, yine amacına ulaşamadı. Çeşmeliler cumartesi günü de Hande Yener'i izlemeye gitti!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious