Demir; 'Erzurumlular'a teşekkür ediyorum'

  • Giriş : 03.05.2006 / 00:00:00

Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne ataması yapılan Erzurum Emniyet Müdürü Tahsin Demir, görev süresince halkın ilgi ve desteğini gördüğünü belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yaklaşık 3 yıldan bu yana Erzurum Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Tahsin Demir, önümüzdeki bir kaç gün içerisinde yeni görev yerine gidecek.

Erzurum'da görev yapmanın kendisi için mutluluk olduğunu belirten Emniyet Müdürü Demir, halkın polise olan yakınlığı ve desteğini unutamayacağını belirtti.

İstanbul Teftiş Kurulu'ndan Erzurum'a atamasının yapıldığı günden bu yana ilin asayiş sorununu çözmek için bütün gayreti ile çalıştığına değinen Demir, bunun da semeresinin alındığını ifade etti. Erzurum'da görev yapmanın sorumluluk istediğini anlatan Emniyet Müdürü Demir, "Erzurum stratejik olarak çok önemli bir konumda bulunuyor. Bu şehirde asayişi sağlamak çok önemli. Görev yaptığım sürece halkın desteğini, ilgisini hep yanımızda hissettik. Erzurumlulara teşekkür ediyorum. Bu şehirde çalışmak, dadaşlara hizmet etmek güzeldi." diye konuştu.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü görevine ataması yapılan Kamil Çolak'ın ise önümüzdeki hafta içerisinde şehre gelerek görev başı yapması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious