Demirel, İlhan Selçuk'u ziyaret etti

Demirel, İlhan Selçuk'u ziyaret etti.10592
  • Giriş : 05.04.2008 / 17:47:00

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, rahatsızlığı nedeniyle Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören gazeteci İlhan Selçuk'u ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Öğleden önce Ankara'dan İstanbul'a gelerek Uluslararası Rotary Kulübü Bölge Asamblesi toplantısına katılan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, programın ardından Cumhuriyet gazetesi imtiyaz sahibi İlhan Selçuk'u ziyaret etti. Demirel, bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan İlhan Selçuk'un tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'ne 15:40'da geldi. Korumalarının hastaneye girişini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına engel olmaya çalıştığını gören Demirel, devreye girerek korumalarını uyardı.

Yaklaşık yarım saat kaldığı hastaneden ayrılırken kısa bir açıklama yapan Demirel, İlhan Selçuk'a geçmiş olsun demek için geldiğini belirterek, "Geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Hastaneden ne zaman çıkacağını bilmiyorum. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını umarım." şeklinde konuştu.

Demirel'in hastaneye gelişi nedeniyle çevrede güvenlik önlemleri alınırken bir gurup çekik kuvvet polisinin de hastane önünde beklediği görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious