Demirel gövde gösterisi yaptı

Demirel gövde gösterisi yaptı.10488
  • Giriş : 18.09.2008 / 10:13:00

9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, bir konferansa katılmak için geldiği Antalya'da DYP İl Başkanı Yiğit Zeki Öztürk ve teşkilat tarafından törenle karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gövde gösterisine dönen törende 'Kıratı şahlandırıyoruz' diyen DYP'liler, eski genel başkanlarına çiçek hediye etti.

Doğru Yol Partisi Antalya İl Teşkilatı, 9'uncu Cumhurbaşkanı ve eski genel başkanları Süleyman Demirel için hazırladıkları 'hoş geldin' töreninde adeta gövde gösterisi yaptı. Havalimanı iç hatlar terminalinde VIP Salonu'ndan kente giriş yapan Demirel için alkışlarla tempo tutan DYP'liler, "Antalya'da kıratı şahlandıracağız" dedi. İl Başkanı Öztürk, Demirel'in elini öptü. Çiçek hediye etti. Siyah takım elbisesi ve havada salladığı fötr şapkasıyla kapıda görüldüğünde alkışlanan Demirel, Akdeniz Üniversitesi'nde bir konferansa katılmak için aracıyla üniversiteye hareket etti.

İl merkezi ve ilçelerden gelerek VIP kapısı önünde ellerinde bayraklarla ve flamalarla tek sıra halinde dizilen DYP'liler, Demirel için araçlarıyla da konvoy oluşturdu. Vali Alaaddin Yüksel ve İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan'ın karşıladığı Demirel, Vali Yüksel'in makam aracına bindi. Geniş güvenlik önlemleri altında havalimanından çıkış yapan Demirel, akşam saatlerinde de kentten uçakla ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*