Demirel’den Galatasaray’a destek

Demirel’den Galatasaray’a destek.10223
  • Giriş : 28.06.2006 / 00:00:00

Fenerbahçeli Sevda Demirel, Galatasaray’a 3 bin YTL'lik destekte bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin'de Galatasaray Taraftarlar Derneği'nce düzenlenen şampiyonluk balosunda Atatürk'ün 1930 yılında Galatasaray Lisesi'ni ziyareti sırasında imzaladığı portresini açık artırma ile sanatçı Fenerbahçeli Sevda Demirel 3 bin YTL'ye satın aldı.
Turkcell Süper Lig'de 2005-2006 sezonunun şampiyonu Galatasaray'ın şampiyonluğu Mersin Sutlaşa Otel'de düzenlenen törenle kutlandı. Baloda Atatürk'ün 1930 yılında Galatasaray Lisesi'ni ziyareti sırasında kendisi tarafından imzalanan portresi açık artırma ile satışa sunuldu. 2 bin YTL ile gecede misafir olarak bulunan Sevda Demirel tarafından başlatılan açık arttırmada bir kişi 100 YTL ekleyerek 2 bin 100 YTL'ye bir başkası ise 2 bin 500 YTL'ye çıkardı. Bunun üzerine Sevda Demirel açık artırmayı 3 bin YTL'ye çıkararak portreyi satın aldı. Sunucu sahneye çağırdığı Sevda Demirel'in Fenerbahçeli olduğunu vurgulayarak alnından öpüp kutladı.

Sevda Demirel Atatürk'ün portresini alarak kesinlikle gövde gösterisi yapmak gibi bir amacının olmadığını belirterek "Ulu Önder Atatürk'ün kendisinin imzaladığı portresine sahip olmak benim için çok büyük bir gurur'' diye konuştu.

Törene katılan Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen ise bütün illeri gezerek bütün Galatasaray tarafları ile aynı coşkuyu birlikte yaşamak istediklerini kaydetti.

Geceye katılan Galatasaraylı futbolcular Ümit Karan, Sabri Sarıoğlu ve Volkan Aslan'a taraftarlar sevgi gösterisinde bulundu. Taraftarlar futbolculardan imza almak için yoğun çaba sarfetti.

Törende Ümit Karan, Sabri Sarıoğlu, Volkan Arslan ve Fatih Gökşen'e plaket verilirken gece Coşkun Sabah'ın söylediği şarkılarla sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious